2010 Polish Junior and Cadet Open (Poland, Cetniewo, 30.05.2010-30.05.2010)

Player
Country
Category

Date
Etap
Player(s) 1
Player(s) 2
Score
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 2
Opponent: Drykina Yana
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 3
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Opponent: Adamkova Karin
Score: 1:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 2
Score: 2:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 3
Opponent: Bates Emily
Score: 3:2
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 4
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 5
Score: 3:2
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 6
Opponent: Adamkova Karin
Score: 2:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Opponent: Mala Denisa
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 2
Score: 3:2
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 3
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 4
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 5
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 6
Opponent: Mala Denisa
Score: 1:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 2
Opponent: Armitage Tressa
Score: 1:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 3
Opponent: Krajewska Marta
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 4
Opponent: Armitage Tressa
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 5
Opponent: Armitage Tressa
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 6
Score: 0:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Opponent: Bogdan Arina
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 2
Opponent: Lajdova Anezka
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 3
Score: 2:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 4
Opponent: Lajdova Anezka
Score: 3:2
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 5
Opponent: Lajdova Anezka
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 6
Opponent: Bogdan Arina
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Opponent: Urbanczyk Anna
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 2
Opponent: Selicka Silvia
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 3
Opponent: Mustafa Huda
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 4
Opponent: Selicka Silvia
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 5
Opponent: Selicka Silvia
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 6
Opponent: Urbanczyk Anna
Score: 1:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Opponent: Nowacka Paulina
Score: 3:2
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 2
Opponent: Orlovaite Egle
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 3
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 4
Opponent: Orlovaite Egle
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 5
Opponent: Orlovaite Egle
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 6
Opponent: Nowacka Paulina
Score: 2:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 2
Score: 1:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 3
Opponent: Krazelova Maria
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 4
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 5
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 6
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Opponent: Jurkova Eva
Score: 1:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 2
Opponent: Dawson Jessica
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 3
Opponent: Dieker Suzanne
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 4
Opponent: Dawson Jessica
Score: 3:2
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 5
Opponent: Dawson Jessica
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 6
Opponent: Jurkova Eva
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 2
Opponent: King Yolanda
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 3
Opponent: Zielinska Anna
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 4
Opponent: King Yolanda
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 5
Opponent: King Yolanda
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 6
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 2
Opponent: Matsumoto Yuki
Score: 0:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 3
Opponent: Whyte Chloe
Score: 0:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 4
Opponent: Matsumoto Yuki
Score: 0:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 5
Opponent: Matsumoto Yuki
Score: 0:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 6
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 2
Opponent: Baskutyte Ugne
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 3
Opponent: Kuchuk Maryia
Score: 2:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 4
Opponent: Baskutyte Ugne
Score: 2:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 5
Opponent: Baskutyte Ugne
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 6
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 2
Score: 3:2
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 3
Opponent: Sabo Katharina
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 4
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 5
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 6
Score: 3:2
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Score: 3:2
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 2
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 3
Opponent: Krzewicka Maja
Score: 2:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 4
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 5
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 6
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Opponent: Jablonska Kinga
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 2
Opponent: Karahan Ipek
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 3
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 4
Opponent: Karahan Ipek
Score: 2:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 5
Opponent: Karahan Ipek
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 6
Opponent: Jablonska Kinga
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Opponent: Szymanska Olga
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 2
Opponent: Murat Elanur
Score: 1:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 3
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 4
Opponent: Murat Elanur
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 5
Opponent: Murat Elanur
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 6
Opponent: Szymanska Olga
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Opponent: Pawlak Sylwia
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 2
Score: 3:0
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 3
Score: 3:2
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 4
Score: 3:2
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 5
Score: 3:1
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 6
Opponent: Pawlak Sylwia
Score: 2:3
Video
Date: 30.05.2010
Etap: 1
Score: 2:3
Video