2019 ITTF Junior Circuit Premium, Polish Junior and Cadet Open (Poland, Wladyslawowo, 26.05.2019-26.05.2019)

Player
Country
Category

Date
Etap
Player(s) 1
Player(s) 2
Score
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Israeli Tal
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Moldovan Daniel
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Kibka Yevhen
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Zou Shang-Cheng
Score: 0:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Rimkus Lukas
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Tretiak Nazar
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 1:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Pysk Patryk
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Emborg Mikkel
Score: 1:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Timofeev Nikita
Score: 2:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Tomica Andrei
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 0:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Wojtyla Norbert
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 1:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Hsu Chen-Feng
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Lin Chin-Chieh
Score: 3:2
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Blinka Michal
Score: 1:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Stecyszyn Jakub
Score: 3:2
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Monteiro Silas
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Sariev Stoyan
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Matkowski Jakub
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Pradedov Maxim
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Jankowski Jakub
Score: 2:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Kharki Iskender
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Kwapis Kuba
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 1:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Lemieszka Artur
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Ahl Alexander
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Ocak Yucel
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:2
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:2
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:2
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Terezkova Jana
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Drude Irina
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:2
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Matos Ines
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Cotra Gamze
Score: 0:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Tomecka Julia
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Volkava Vera
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Lis Martyna
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Drabant Anita
Score: 1:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Girulska Julia
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Vasilenka Darya
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 1:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 0:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Kubiak Anna
Score: 1:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Bakhyt Anel
Score: 2:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Jackowska Julia
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Gryko Kamila
Score: 3:2
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Themner Alva
Score: 3:2
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Chomis Chloe
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Score: 0:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Caragea Claudia
Score: 1:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 1
Opponent: Dronova Ulyana
Score: 1:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Score: 3:2
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Opponent: Cappuccio Marco
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Opponent: Ahl Alexander
Score: 2:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Opponent: Petrov Martin
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Score: 2:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Opponent: Zovko Lovro
Score: 3:2
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Opponent: Kwapis Kuba
Score: 3:2
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Opponent: Tok Bilal Selim
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Opponent: Jankowski Jakub
Score: 2:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Score: 0:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Opponent: Pradedov Maxim
Score: 3:0
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Opponent: Witkowski Jakub
Score: 1:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Opponent: Matkowski Jakub
Score: 1:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Opponent: Pop Mihai
Score: 3:2
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Score: 1:3
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Opponent: Scharrer Mauro
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Opponent: Huzsvar Erik
Score: 3:1
Video
Date: 26.05.2019
Etap: 2
Opponent: Stecyszyn Jakub
Score: 3:0
Video