⇧
⇩
News
Analytics
The skill of players in different countries
ITTF Ranking Analytics Demographics Report
Righties versus Lefties
Attack versus Defense
Shakehand vs penhold
A competition analysis of the single disciplines in table tennis
A competition analysis of the double disciplines in table tennis
Most common scores in table tennis
Rankings
ITTF rankings: Women
ITTF rankings: Men
Popularity Ratings: Blades
Popularity Ratings: Rubbers
Videos
International matches
Video search
List of tournaments
Weird videos
Training videos
Educational videos
Historical videos
Disabled athletes
Information
List of tournaments ITTF
Search for match results
Contacts
2019 European Under 21 Championships (Portugal, Gondomar, 10.03.2019-10.03.2019)
Player
All
Abusev Artur
Amato Antonino
Andras Csaba
Avameri Airi
Ben-Ari Aviv
Bergand Filippa
Bogdanova Nadezhda
Bolton Emily
Bondareva Anastasia
Brat Adam
Cakol Klara
Carlsen Rebekka
Chakavaya Tatsiana
Cnudde Florian
Cvetko Tilen
Da Silva Samuel
Darcis Thibaut
Degraef Margo
Devos Laurens
Diaconu Adina
Doval Ilka
Dragoman Andreea
Engemann Gerrit
Evans Callum
Feher Orsolya
Francisco Jose Pedro
Front Erika
Gomes Goncalo
Grininger Thomas
Guisnel Oceane
Harasztovich Fanni
Hartbrich Leonie
Hippler Tobias
Ho Tin-Tin
Hohmeier Nils
Hribar Peter
Hristova Kalina
Ilcikova Anezka
Ilieva Ivet
Ivonin Denis
Jorgic Darko
Juhasz Patrik
Kallberg Christina
Khanin Aleksandr
Klee Sophia
Klos Patrik
Kolodziejczyk Maciej
Kotowski Tomasz
Kubik Maciej
Kukulkova Tatiana
Kulczycki Samuel
Kunats Heorhi
Labosova Ema
Laurenti Jamila
Levajac Dimitrije
Levenko Andreas
Lundstrom Annika
Lung Lisa
Malanina Maria
Manole Alexandru
Martinko Jiri
Martins Raquel
Masip Joan
Meyer Sarah
Migot Marie
Mischek Karoline
Mladenovic Luka
Mosconi Veronica
Mutti Matteo
Orac Daniel
Paulin Lea
Pavlovic Andrea
Perez Andrea
Petrovova Nikita
Pinto Daniele
Plaian Tania
Pletea Cristian
Polansky Tomas
Puchovanova Nikoleta
Putuntica Andrei
Radovic Filip
Riliskyte Kornelija
Rukletsov Vladislav
Sandstrom Per
Schreiner Franziska
Sevcikova Marketa
Sgouropoulos Ioannis
Shcherbatykh Valeria
Sidorenko Vladimir
Simon Mathan
Sipos Rares
Slazak Julia
Soderlund Simon
Spanik Tibor
Stankevicius Medardas
Tailakova Mariia
Todorov Stefan
Tofant Ana
Trigolos Daria
Ursu Vladislav
Vovk Aleksandra
Vukelic Marta
Wegrzyn Anna
Wegrzyn Katarzyna
Yigenler Abdullah
Yilmaz Ozge
Yovkova Maria
Zarif Audrey
Zhang Sofia-Xuan
Country
All
Австрия
Англия
Белоруссия
Бельгия
Болгария
Венгрия
Германия
Греция
Израиль
Испания
Италия
Литва
Люксембург
Молдавия
Норвегия
Польша
Португалия
Россия
Румыния
Сербия
Словакия
Словения
Турция
Уэльс
Финляндия
Франция
Хорватия
Черногория
Чехия
Швеция
Эстония
Category
All
U21 Men's Singles
U21 Women's Singles
«
1
2
3
4
»
Date
Etap
Player(s) 1
Player(s) 2
Score
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
1
Jorgic Darko
Opponent:
Simon Mathan
Score:
4:0
3:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Tailakova Mariia
Opponent:
Schreiner Franziska
Score:
0:4
3:2
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
1
Ivonin Denis
Opponent:
Manole Alexandru
Score:
4:1
3:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Kallberg Christina
Opponent:
Bogdanova Nadezhda
Score:
3:4
1:3
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
1
Pletea Cristian
Opponent:
Ursu Vladislav
Score:
4:2
2:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Zarif Audrey
Opponent:
Degraef Margo
Score:
4:3
5:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
1
Polansky Tomas
Opponent:
Kulczycki Samuel
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Sevcikova Marketa
Opponent:
Dragoman Andreea
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
1
Sipos Rares
Opponent:
Soderlund Simon
Score:
4:1
3:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Migot Marie
Opponent:
Bondareva Anastasia
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
1
Kubik Maciej
Opponent:
Klos Patrik
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Malanina Maria
Opponent:
Laurenti Jamila
Score:
4:1
2:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
1
Khanin Aleksandr
Opponent:
Engemann Gerrit
Score:
1:4
4:2
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Trigolos Daria
Opponent:
Yovkova Maria
Score:
4:1
4:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
1
Abusev Artur
Opponent:
Hribar Peter
Score:
4:2
3:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Hartbrich Leonie
Opponent:
Avameri Airi
Score:
4:2
2:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
1
Hippler Tobias
Opponent:
Amato Antonino
Score:
4:1
2:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Zhang Sofia-Xuan
Opponent:
Mischek Karoline
Score:
3:4
2:3
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
1
Putuntica Andrei
Opponent:
Sgouropoulos Ioannis
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Slazak Julia
Opponent:
Ho Tin-Tin
Score:
3:4
1:3
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
1
Cnudde Florian
Opponent:
Mladenovic Luka
Score:
4:0
1:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Kukulkova Tatiana
Opponent:
Front Erika
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
1
Stankevicius Medardas
Opponent:
Radovic Filip
Score:
4:0
2:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Plaian Tania
Opponent:
Pavlovic Andrea
Score:
4:2
3:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
1
Martinko Jiri
Opponent:
Devos Laurens
Score:
1:4
1:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Levenko Andreas
Opponent:
Darcis Thibaut
Score:
3:4
3:2
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
1
Sidorenko Vladimir
Opponent:
Pinto Daniele
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Kotowski Tomasz
Opponent:
Rukletsov Vladislav
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
2
Shcherbatykh Valeria
Opponent:
Guisnel Oceane
Score:
3:4
1:2
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Jorgic Darko
Opponent:
Manole Alexandru
Score:
4:2
4:2
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
2
Yilmaz Ozge
Opponent:
Klee Sophia
Score:
3:4
0:2
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Ivonin Denis
Opponent:
Simon Mathan
Score:
4:0
2:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
2
Lung Lisa
Opponent:
Diaconu Adina
Score:
0:4
0:10
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Pletea Cristian
Opponent:
Kulczycki Samuel
Score:
4:0
3:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
2
Labosova Ema
Opponent:
Martins Raquel
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Polansky Tomas
Opponent:
Ursu Vladislav
Score:
4:1
2:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
2
Tailakova Mariia
Opponent:
Kallberg Christina
Score:
2:4
2:5
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Sipos Rares
Opponent:
Klos Patrik
Score:
2:4
1:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
2
Bogdanova Nadezhda
Opponent:
Schreiner Franziska
Score:
4:3
3:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Kubik Maciej
Opponent:
Soderlund Simon
Score:
4:1
1:2
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
2
Zarif Audrey
Opponent:
Sevcikova Marketa
Score:
4:1
2:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Khanin Aleksandr
Opponent:
Hribar Peter
Score:
3:4
1:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
2
Dragoman Andreea
Opponent:
Degraef Margo
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Abusev Artur
Opponent:
Engemann Gerrit
Score:
0:4
0:7
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
2
Migot Marie
Opponent:
Malanina Maria
Score:
4:2
5:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Hippler Tobias
Opponent:
Sgouropoulos Ioannis
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
2
Laurenti Jamila
Opponent:
Bondareva Anastasia
Score:
2:4
1:4
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Putuntica Andrei
Opponent:
Amato Antonino
Score:
4:1
2:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
2
Trigolos Daria
Opponent:
Hartbrich Leonie
Score:
4:1
2:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Cnudde Florian
Opponent:
Radovic Filip
Score:
4:1
2:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Stankevicius Medardas
Opponent:
Mladenovic Luka
Score:
3:4
1:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
8
Levenko Andreas
Putuntica Andrei
Opponent:
Brat Adam
Spanik Tibor
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Martinko Jiri
Opponent:
Pinto Daniele
Score:
4:3
2:4
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
4
Degraef Margo
Lung Lisa
Opponent:
Wegrzyn Anna
Wegrzyn Katarzyna
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
3
Sidorenko Vladimir
Opponent:
Devos Laurens
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
4
Zarif Audrey
Zhang Sofia-Xuan
Opponent:
Ho Tin-Tin
Mischek Karoline
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Degraef Margo
Lung Lisa
Opponent:
Bondareva Anastasia
Klee Sophia
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
4
Hribar Peter
Jorgic Darko
Opponent:
Amato Antonino
Pinto Daniele
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Malanina Maria
Schreiner Franziska
Opponent:
Guisnel Oceane
Migot Marie
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
4
Ivonin Denis
Sidorenko Vladimir
Opponent:
Brat Adam
Spanik Tibor
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Kukulkova Tatiana
Laurenti Jamila
Opponent:
Feher Orsolya
Hartbrich Leonie
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
4
Malanina Maria
Opponent:
Plaian Tania
Score:
4:1
2:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Wegrzyn Anna
Wegrzyn Katarzyna
Opponent:
Bogdanova Nadezhda
Trigolos Daria
Score:
3:2
1:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
4
Bogdanova Nadezhda
Opponent:
Diaconu Adina
Score:
0:4
0:5
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Shcherbatykh Valeria
Tailakova Mariia
Opponent:
Perez Andrea
Plaian Tania
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
4
Engemann Gerrit
Opponent:
Sidorenko Vladimir
Score:
4:2
1:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Bergand Filippa
Kallberg Christina
Opponent:
Zarif Audrey
Zhang Sofia-Xuan
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
4
Sgouropoulos Ioannis
Opponent:
Sipos Rares
Score:
4:3
3:4
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Ho Tin-Tin
Mischek Karoline
Opponent:
Cakol Klara
Vukelic Marta
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
2
Wegrzyn Anna
Wegrzyn Katarzyna
Opponent:
Ho Tin-Tin
Mischek Karoline
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Avameri Airi
Slazak Julia
Opponent:
Diaconu Adina
Dragoman Andreea
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
2
Hribar Peter
Jorgic Darko
Opponent:
Brat Adam
Spanik Tibor
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Pletea Cristian
Sipos Rares
Opponent:
Kolodziejczyk Maciej
Ursu Vladislav
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
2
Malanina Maria
Opponent:
Diaconu Adina
Score:
0:4
3:12
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Devos Laurens
Mutti Matteo
Opponent:
Hribar Peter
Jorgic Darko
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
2
Engemann Gerrit
Opponent:
Sgouropoulos Ioannis
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Abusev Artur
Sgouropoulos Ioannis
Opponent:
Amato Antonino
Pinto Daniele
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Kubik Maciej
Kulczycki Samuel
Opponent:
Khanin Aleksandr
Kotowski Tomasz
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Hippler Tobias
Hohmeier Nils
Opponent:
Klos Patrik
Martinko Jiri
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Sandstrom Per
Soderlund Simon
Opponent:
Ivonin Denis
Sidorenko Vladimir
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Levenko Andreas
Putuntica Andrei
Opponent:
Ben-Ari Aviv
Simon Mathan
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Brat Adam
Spanik Tibor
Opponent:
Cnudde Florian
Darcis Thibaut
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Klee Sophia
Opponent:
Lung Lisa
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Malanina Maria
Opponent:
Trigolos Daria
Score:
4:1
3:4
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Plaian Tania
Opponent:
Kallberg Christina
Score:
4:1
3:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Mischek Karoline
Opponent:
Zarif Audrey
Score:
2:4
1:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Bogdanova Nadezhda
Opponent:
Hartbrich Leonie
Score:
4:1
3:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Dragoman Andreea
Opponent:
Migot Marie
Score:
4:0
3:2
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Ho Tin-Tin
Opponent:
Guisnel Oceane
Score:
2:4
1:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Kukulkova Tatiana
Opponent:
Diaconu Adina
Score:
0:4
0:3
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Kotowski Tomasz
Opponent:
Ivonin Denis
Score:
2:4
1:2
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Mladenovic Luka
Opponent:
Engemann Gerrit
Score:
2:4
1:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Sidorenko Vladimir
Opponent:
Kulczycki Samuel
Score:
4:0
4:2
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Hippler Tobias
Opponent:
Klos Patrik
Score:
4:1
2:2
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Pletea Cristian
Opponent:
Devos Laurens
Score:
4:0
3:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Darcis Thibaut
Opponent:
Sgouropoulos Ioannis
Score:
0:4
1:1
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Cnudde Florian
Opponent:
Sipos Rares
Score:
1:4
2:3
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
16
Abusev Artur
Opponent:
Jorgic Darko
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
8
Lung Lisa
Opponent:
Malanina Maria
Score:
0:4
1:7
Video
Date:
10 Mar 2019
Etap:
8
Plaian Tania
Opponent:
Zarif Audrey
Score:
4:3
1:0
Video
«
1
2
3
4
»