2019 North European Youth Championships (Estonia, Haapsalu, 28.06.2019-28.06.2019)

Player
Country
Category

Date
Etap
Player(s) 1
Player(s) 2
Score
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 32
Opponent: Antipin Artjom
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 32
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 32
Opponent: Penttila Turo
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 32
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 32
Opponent: Maltizov Andrei
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 32
Opponent: Jokiranta Risto
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 32
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 32
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Opponent: Spalis Arturs
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Opponent: Rasanen Aleksi
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Antipin Artjom
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Penttila Turo
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Jokiranta Risto
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 8
Opponent: Khosravi Sam
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 8
Opponent: Knezius Gytis
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 8
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 8
Opponent: Moos Madis
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Penttila Turo
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Maltizov Andrei
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Spalis Arturs
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Rasanen Aleksi
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 4
Opponent: Pukk Markkos
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 4
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Knezius Gytis
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Maltizov Andrei
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Jokiranta Risto
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Antipin Artjom
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 2
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Moos Madis
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Spalis Arturs
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Maltizov Andrei
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Jokiranta Risto
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Opponent: Cardew Harriet
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 8
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 8
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 8
Opponent: Nurga Raili
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 8
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Cardew Harriet
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 4
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 4
Opponent: Litvinova Arina
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Nurga Raili
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Cardew Harriet
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 2
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Cardew Harriet
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 32
Opponent: Kujala Henri
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 32
Opponent: Kurvet Mart
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Opponent: Luksa Simon
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Opponent: Tuuttila Juhana
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 16
Opponent: Jarve Janno
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 1
Opponent: Jarve Janno
Score: 3:2
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 8
Opponent: Vuhka Maksim
Score: 3:1
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 8
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 8
Score: 3:0
Video
Date: 28.06.2019
Etap: 8
Opponent: Kogans Daniels
Score: 3:0
Video