⇧
⇩
News
Analytics
The skill of players in different countries
ITTF Ranking Analytics Demographics Report
Righties versus Lefties
Attack versus Defense
Shakehand vs penhold
A competition analysis of the single disciplines in table tennis
A competition analysis of the double disciplines in table tennis
Most common scores in table tennis
Rankings
ITTF rankings: Women
ITTF rankings: Men
Popularity Ratings: Blades
Popularity Ratings: Rubbers
Videos
International matches
Video search
List of tournaments
Weird videos
Training videos
Educational videos
Historical videos
Disabled athletes
Information
List of tournaments ITTF
Search for match results
Contacts
2017 Croatia Junior and Cadet Open (Croatia, Varazdin, 17.09.2017-17.09.2017)
Player
All
Abraamian Elizabet
Ahmadian Amin
Akasheva Zauresh
Alguetti Gal
Alhodaby Marwa
Alhourani Hasan
Alkhateeb Dana
Alkhoury Tina
Almeida Siddharta
Amiri Arya
Amorim Vitor
Andronova Miroslava
Anokhin Ilia
Arapovic Hana
Azzam Mohamed
Bak Taehong
Ban Ivor
Banek Mario
Barbu Ana Cristina
Bardac Klara
Belik Simon
Bezeg Reka
Bognar Bence
Bondareva Anastasia
Borovnjak Filip
Bourrassaud Florian
Brnic Lea
Bucci Valerio
Cai Fong-En
Cappuccio Marco
Cavaille Jules
Chan Baldwin
Chau Wing Sze
Chen Ci-Xuan
Chen Ting-Ting
Chen Ying-Chen
Cheng Pak Hei
Chirita Cristian
Chirita Iulian
Chitale Diya Parag
Choi Yuna
Chong Maurice Kai Ning
Cicchitti Alessandro
Cvetko Tilen
Cyprich Radovan
Dakova Tsveta
Degros Nicolas
Delincak Filip
Dillon Adrian
Dmitrieva Anna
Dragun Luka
Drazic Dominik
Drenea Calin
Duvivier Estelle
Dvoynikov Artem
Emborg Mikkel
Feng Yi-Hsin
Feredj Hiba
Franovic Karla
Fuentes Leandro
Giovannetti Tommaso
Girod Dorian
Godec Aljaz
Grammatopoulou Daniela
Grebnev Maksim
Grgic Ivana
Grigelova Natalia
Grujic Nikola
Guadalupe Matias
Hardmeier Elias
Harkai Blazka
Hasanova Dalma
Hrabicova Klara
Hribar Peter
Hristev Hristo
Hudusan Andreea
Iacob Bogdan
Ianau Natalia
Ianau Patricia
Iglesias Anxo
Ilic Zara
Ilieva Ivet
Ishida Carlos
Ivanco Felix
Jacques Quentin
Jakelic Jakov
Jang Seongil
Jha Kanak
John Marek
Jokic Tijana
Jung Dana
Jurcevic Marta
Kadis Nusa
Kaizoji Camila
Kang Eunji
Kao Min-Chi
Kases Andre Pierre
Kazantseva Kristina
Kellermann Sophia
Kenzhigulov Aidos
Khader Khaled
Kharki Iskender
Khayyam Radin
Kim Minsu (2005)
Kim Munsu
Kim Nayeong
Kim Seongjin
Kim Seoyun
Kim Taehyun
Klajber Adam
Kobetic Gaja
Koldas Tomas
Kovacek Tena
Kovacova Alzbeta
Kramaric Domagoj
Krstevski Aleks
Kuzmic Dorian
Kveton Ondrej
Kwan Wing
Labosova Ema
Laffineur Louis
Lee Daeun (2005)
Lee Dayeon
Lee Gihun
Lee Hojin
Lee Ka Yee
Lee Youngi
Lee Yu-Peng
Levajac Dimitrije
Li Hsin-Yu
Lim Dohyeong
Linev Pavel
Loncarevic Hanna
Lorenzo Santiago
Lum Nicholas
Maienburg Aurelie
Makarov Vladislav
Manukyan Emilia
Martinek Luka
Martinek Mislav
Maruniak Dominik
Matejovska Anna
Matijasec Janja
Meissner Cedric
Meng Fanbo
Menger Andjela
Meter Roko
Milohanovic Andrea
Mladin Paul
Moullet Barish
Murat Ana
Mutti Matteo
Nettarp Bruno
Norcic Luka
Novak Tjasa
Novel Matija
Odo Satsuki
Oh Junsung
Onderka Frantisek
Opeka Lara
Orac Daniel
Orencel Alexis
Oroszlan Richard-Lorand
Osiro Pedro
Otahal Borek
Oyebode John
Paizoni Ramona
Paljk Manca
Panagitgun Yanapong
Papadimitriou Malamatenia
Paredes Nathaly
Park Gyuhyeon
Paszek Agata
Paulin Lea
Pavlovic Andrea
Payet Denise
Peko Stefan
Pekova Zuzana
Penkavova Kristyna
Petek Borna
Petek Bruno
Petrov Martin
Picard Vincent
Piciulin Gabriele
Pindura Tobias
Pop Mihai
Popescu Luiza
Promberger Jonas
Promberger Lena
Prusa David
Puppo Andrea
Pytlikova Tereza
Radoi Marius
Ramsl Erik
Rassenfosse Adrien
Reho Rene
Romanovskaya Angelina
Rosca Mihai
Rossi Carlo
Rus Irina
Ryzhov Sergey
Sanchi Francisco
Santek Leon
Santek Leona
Saparova Alsu
Sariev Stoyan
Sawettabut Jinnipa
Sazimova Terezie
Schreiner Franziska
Simonsen Daniel
Singeorzan Bogdan
Sitar Lucija
Skotnica Martin
Slautina Arina
Sofia Simone
Sommerova Helena
Spelbus Florin
Stach Matej
Stalzer Adam
Stepanova Gabriela
Stricova Niamh
Striga Ivona
Stumper Kay
Su Pei-Ling
Sugasawa Yukari
Sun Jiayi
Surjan Sabina
Susac Sara
Tai Ming-Wei
Tentser Liubov
Teodoro Guilherme
Thimon Jonathan
Tica Jakov
Tiefenbrunner Laura
Tolosa Santiago
Tomica Andrei
Tominjak Radmila
Trbuscic Ana
Tsai Yu-Chin
Tu Wenna
Valenta Jan
Vasendova Jana
Vekic Leo
Vishniakova Olga
Vivarelli Evelyn
Vovk Aleksandra
Vukelic Marta
Vybiral Filip
Wang Amy
Wang Yi-Fan
Wen Ruei-Ling
Wong Chin Yau
Yang Yechan
Yepifantseva Anastasiya
Zamfir Mihai
Zelinka Jakub
Ziller Thomas
Zironova Ekaterina
Zlatkov Luka
Znika Petar
Zovko Lovro
Country
All
Австралия
Австрия
Алжир
Англия
Аргентина
Бельгия
Болгария
Бразилия
Германия
Гонконг
Греция
Дания
Египет
Индия
Иордания
Иран
Испания
Италия
Казахстан
Польша
Португалия
Россия
Румыния
Сербия
Словакия
Словения
США
Таиланд
Тайвань
Украина
Франция
Хорватия
Чехия
Швейцария
Швеция
Эквадор
Южная Корея
Япония
Category
All
Cadet Boys Doubles
Cadet Boys' Singles
Cadet Boys' Teams
Cadet Girls Doubles
Cadet Girls' Singles
Cadet Girls' Teams
Junior Boys' Doubles
Junior Boys' Singles
Junior Boys' Teams
Junior Girls' Doubles
Junior Girls' Singles
Junior Girls' Teams
«
1
2
...
10
11
12
13
»
Date
Etap
Player(s) 1
Player(s) 2
Score
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Giovannetti Tommaso
Puppo Andrea
Opponent:
Stach Matej
Kveton Ondrej
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Puppo Andrea
Opponent:
Stach Matej
Score:
3:0
3:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Giovannetti Tommaso
Opponent:
Kveton Ondrej
Score:
3:2
1:2
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Stach Matej
Opponent:
Santek Leon
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Kveton Ondrej
Opponent:
Milohanovic Andrea
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Stach Matej
Kveton Ondrej
Opponent:
Milohanovic Andrea
Santek Leon
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Stach Matej
Opponent:
Milohanovic Andrea
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Kveton Ondrej
Opponent:
Santek Leon
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Znika Petar
Opponent:
Giovannetti Tommaso
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Milohanovic Andrea
Opponent:
Puppo Andrea
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Santek Leon
Milohanovic Andrea
Opponent:
Giovannetti Tommaso
Puppo Andrea
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Kases Andre Pierre
Opponent:
Emborg Mikkel
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Ramsl Erik
Opponent:
Simonsen Daniel
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Ramsl Erik
Kases Andre Pierre
Opponent:
Emborg Mikkel
Simonsen Daniel
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Iacob Bogdan
Opponent:
Ramsl Erik
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Drenea Calin
Opponent:
Kases Andre Pierre
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Drenea Calin
Iacob Bogdan
Opponent:
Ramsl Erik
Kases Andre Pierre
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Iacob Bogdan
Opponent:
Kases Andre Pierre
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Drenea Calin
Opponent:
Ramsl Erik
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Iacob Bogdan
Opponent:
Simonsen Daniel
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Drenea Calin
Opponent:
Emborg Mikkel
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Drenea Calin
Iacob Bogdan
Opponent:
Emborg Mikkel
Simonsen Daniel
Score:
0:3
0:2
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Belik Simon
Opponent:
Kharki Iskender
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Skotnica Martin
Opponent:
Ivanco Felix
Score:
0:3
0:2
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Belik Simon
Skotnica Martin
Opponent:
Kharki Iskender
Ivanco Felix
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Belik Simon
Opponent:
Ivanco Felix
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Ivanco Felix
Opponent:
Laffineur Louis
Score:
1:3
1:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Kharki Iskender
Opponent:
Anokhin Ilia
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Ivanco Felix
Kharki Iskender
Opponent:
Anokhin Ilia
Laffineur Louis
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Anokhin Ilia
Opponent:
Skotnica Martin
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Laffineur Louis
Opponent:
Belik Simon
Score:
3:1
4:2
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Anokhin Ilia
Laffineur Louis
Opponent:
Skotnica Martin
Belik Simon
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Azzam Mohamed
Opponent:
Rosca Mihai
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Lum Nicholas
Opponent:
Oroszlan Richard-Lorand
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Azzam Mohamed
Lum Nicholas
Opponent:
Oroszlan Richard-Lorand
Rosca Mihai
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Azzam Mohamed
Opponent:
Oroszlan Richard-Lorand
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Lum Nicholas
Opponent:
Rosca Mihai
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Vekic Leo
Opponent:
Kim Minsu (2005)
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Meter Roko
Opponent:
Lim Dohyeong
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Vekic Leo
Meter Roko
Opponent:
Lim Dohyeong
Kim Minsu (2005)
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Kim Minsu (2005)
Opponent:
Azzam Mohamed
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Lim Dohyeong
Opponent:
Lum Nicholas
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Lim Dohyeong
Kim Minsu (2005)
Opponent:
Azzam Mohamed
Lum Nicholas
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Kim Minsu (2005)
Opponent:
Lum Nicholas
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Lim Dohyeong
Opponent:
Azzam Mohamed
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Meter Roko
Opponent:
Rosca Mihai
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Petek Bruno
Opponent:
Oroszlan Richard-Lorand
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Petek Bruno
Vekic Leo
Opponent:
Oroszlan Richard-Lorand
Rosca Mihai
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Meter Roko
Opponent:
Oroszlan Richard-Lorand
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Vekic Leo
Opponent:
Lum Nicholas
Score:
3:2
1:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Petek Bruno
Opponent:
Azzam Mohamed
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Vekic Leo
Petek Bruno
Opponent:
Lum Nicholas
Azzam Mohamed
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Vekic Leo
Opponent:
Azzam Mohamed
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Kim Minsu (2005)
Opponent:
Rosca Mihai
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Lim Dohyeong
Opponent:
Oroszlan Richard-Lorand
Score:
0:3
1:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Lim Dohyeong
Kim Minsu (2005)
Opponent:
Oroszlan Richard-Lorand
Rosca Mihai
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Kim Minsu (2005)
Opponent:
Oroszlan Richard-Lorand
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Petrov Martin
Opponent:
Godec Aljaz
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Sariev Stoyan
Opponent:
Novel Matija
Score:
0:3
0:2
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Sariev Stoyan
Petrov Martin
Opponent:
Novel Matija
Godec Aljaz
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Sofia Simone
Opponent:
Amiri Arya
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Bucci Valerio
Opponent:
Khayyam Radin
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Sofia Simone
Bucci Valerio
Opponent:
Amiri Arya
Khayyam Radin
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Novel Matija
Opponent:
Amiri Arya
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Godec Aljaz
Opponent:
Khayyam Radin
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Novel Matija
Godec Aljaz
Opponent:
Amiri Arya
Khayyam Radin
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Novel Matija
Opponent:
Khayyam Radin
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Petrov Martin
Opponent:
Bucci Valerio
Score:
3:1
2:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Sariev Stoyan
Opponent:
Sofia Simone
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Sariev Stoyan
Petrov Martin
Opponent:
Sofia Simone
Bucci Valerio
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Petrov Martin
Opponent:
Sofia Simone
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Godec Aljaz
Opponent:
Bucci Valerio
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Novel Matija
Opponent:
Sofia Simone
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Novel Matija
Godec Aljaz
Opponent:
Sofia Simone
Bucci Valerio
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Godec Aljaz
Opponent:
Sofia Simone
Score:
3:2
1:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Petrov Martin
Opponent:
Amiri Arya
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Sariev Stoyan
Opponent:
Khayyam Radin
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Sariev Stoyan
Petrov Martin
Opponent:
Amiri Arya
Khayyam Radin
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Chitale Diya Parag
Opponent:
Saparova Alsu
Score:
3:0
2:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Tentser Liubov
Opponent:
Romanovskaya Angelina
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Tentser Liubov
Chitale Diya Parag
Opponent:
Saparova Alsu
Romanovskaya Angelina
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Brnic Lea
Opponent:
Romanovskaya Angelina
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Ilic Zara
Opponent:
Saparova Alsu
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Kovacek Tena
Ilic Zara
Opponent:
Romanovskaya Angelina
Saparova Alsu
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Brnic Lea
Opponent:
Saparova Alsu
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Ilic Zara
Opponent:
Romanovskaya Angelina
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Brnic Lea
Opponent:
Tentser Liubov
Score:
0:3
0:2
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Kovacek Tena
Opponent:
Chitale Diya Parag
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Kovacek Tena
Brnic Lea
Opponent:
Tentser Liubov
Chitale Diya Parag
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Alkhateeb Dana
Opponent:
Bezeg Reka
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Alkhoury Tina
Opponent:
Tominjak Radmila
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Alkhoury Tina
Alkhateeb Dana
Opponent:
Bezeg Reka
Tominjak Radmila
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Sommerova Helena
Opponent:
Alkhateeb Dana
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Hrabicova Klara
Opponent:
Alkhoury Tina
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Hrabicova Klara
Sommerova Helena
Opponent:
Alkhoury Tina
Alkhateeb Dana
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Sommerova Helena
Opponent:
Tominjak Radmila
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Hrabicova Klara
Opponent:
Bezeg Reka
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Hrabicova Klara
Sommerova Helena
Opponent:
Tominjak Radmila
Bezeg Reka
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Barbu Ana Cristina
Opponent:
Chen Ci-Xuan
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
17 Sep 2017
Etap:
--
Rus Irina
Opponent:
Cai Fong-En
Score:
0:3
0:1
Video
«
1
2
...
10
11
12
13
»