⇧
⇩
News
Analytics
The skill of players in different countries
ITTF Ranking Analytics Demographics Report
Righties versus Lefties
Attack versus Defense
Shakehand vs penhold
A competition analysis of the single disciplines in table tennis
A competition analysis of the double disciplines in table tennis
Most common scores in table tennis
Rankings
ITTF rankings: Women
ITTF rankings: Men
Popularity Ratings: Blades
Popularity Ratings: Rubbers
Videos
International matches
Video search
List of tournaments
Weird videos
Training videos
Educational videos
Historical videos
Disabled athletes
Information
List of tournaments ITTF
Search for match results
Contacts
2018 Polish Junior and Cadet Open (Poland, Wladyslawowo, 27.05.2018-27.05.2018)
Player
All
Abaraviciute Laura
Abdel-Aziz Youssef
Abraamian Elizabet
Abrahamsson Theo
Adamik Csenge
Akae Kaho
Alkhouskaya Ulyana
Amorim Vitor
Andersen Martin Buch
Andersson David
Andras Csaba
Archacka Julia
Asazu Aoto
Aso Reina
Baasan Nomin
Bako Radim
Baltushite Marharyta
Bannikov Vladislav
Belakon Uladzimir
Belakon Viachaslau
Belik Simon
Bentancor Martin
Berger Leonie
Bessa David
Bezeg Reka
Blanariu Dionisie
Blaskova Zdena
Blazejewicz Zuzanna
Bogacz Wojciech
Bogdanova Nadezhda
Bogdanowicz Natalia
Bondareva Anastasia
Both Oliver
Boubekeur Boualem Yanice
Brzyska Anna
Bujor Dragos
Burgos Nicolas
Cai Fong-En
Cao Yantao
Chakavaya Tatsiana
Chen Ting-Ting
Chen Yi
Cherkes Ruslan
Chirita Cristian
Chirita Iulian
Chmielowski Jakub
Christensen Thor
Chrzaszcz Wojciech
Cincurova Ema
Cok Isa
Comeliau David
Cyprich Samuel
Czerwinski Bartosz
Da Silva Samuel
Degros Nicolas
Delincak Filip
Dmitrienko Svetlana
Dragoman Andreea
Dudzicz Adam
Duvivier Estelle
Dvoynikov Artem
Dymytrenko Anastasiya
Dyszkiewicz Gabriela
Dziadek Kamil
Dziuba Patryk
Edvinsson Jennie
Ernst Emine
Feng Yi-Hsin
Friis Martin
Gainza Alvaro
Gasior Natalia
Gauthier Lucie
Gaworska Zuzanna
Gilewska Dominika
Grammatopoulou Daniela
Grebeniuk Andrii
Grebnev Maksim
Grela Artur
Grigelova Natalia
Gryko Kamila
Guadalupe Matias
Guo Yuhan
Hajduk Martyna
Hansson Matilda
Hedbom Max
Hintze Leon
Hoermann Hannes
Hollo Mike
Holmsten Ellen
Hsieh Tia Lynn
Hudusan Andreea
Hursey Anna
Huzsvar Erik
Ianau Natalia
Ianau Patricia
Ilcikova Anezka
Illasova Adriana
Ivanco Felix
Izumrudov Denis
Jackowska Julia
Jacques Quentin
Janik Angelika
Jarkowska Aleksandra
Jasarovic Alan
Juhasz Patrik
Kaburkin Maksim
Kacerauskas Agnius
Kallberg Christina
Karkusova Danijela
Kashiwa Takeru
Kaufmann Annett
Kazantseva Kristina
Kisel Darya
Kjellson Hanna
Klajber Adam
Klarenbeek Eligius
Klee Sophia
Klempererova Anna
Knaga Lukasz
Knezius Gytis
Kogans Daniels
Kohler Felix
Kolasa Szymon
Kolish Anastasia
Kolodziejczyk Maciej
Korczak Damian
Kortchinski Ilia
Kosmal Dawid
Kosolosky Olav
Kovacova Alzbeta
Kowalczyk Zuzana
Koziol Sandra
Krolikowska Katarzyna
Krzywniak Filip
Kuang Li
Kubiak Anna
Kubik Maciej
Kulczycki Samuel
Kunats Heorhi
Kuzmicz Jakub
Kwapis Kuba
Kwiatkowska Elzbieta
Lacenova Renata
Laffineur Louis
Leitner Selina
Lemieszka Artur
Li Hsin-Yang
Li Yuqi
Lockward Mariano
Loeffler Jeromy
Lorenzo Santiago
Luksa Simon
Lundstrom Annika
Lutz Camille
Makarov Vladislav
Malachowski Michal
Malinina Natalia
Malov Oleksandr
Martinko Tomas
Matejovska Anna
Mecionis Vakaris
Meissner Cedric
Melaikaite Auguste
Meng Fanbo
Menger Andjela
Miastowski Maksymilian
Michalak Aleksandra
Michalski Piotr
Miklaszewska Maja
Miramontes Natalia
Mitrofan Luciana
Moravek Radim
Moregard Truls
Mortunaite Migle
Moskaliuk Anastasiia
Mostafavi Leili
Muskantor Rebecca
Nakamori Honami
Nettarp Bruno
Nilsson Melker
Nunez Miguel
Ocsai Mate
Okubo Hikari
Oleskevych Oleksandr
Oprea Dragos Florin
Orac Daniel
Orencel Alexis
Pach Kamil
Papadimitriou Malamatenia
Paszek Agata
Peko Stefan
Penkavova Kristyna
Perez Andrea
Perez Juan
Petas Kacper
Petric Ivona
Pietrzak Agnieszka
Pilat Agnieszka
Plaian Tania
Pletea Cristian
Popescu Luiza
Pranjkovic Naomi
Promberger Jonas
Promberger Lena
Prusa David
Pysk Patryk
Pytlikova Tereza
Qian Tianyi
Radovic Filip
Rassenfosse Adrien
Redzimski Milosz
Riliskyte Emilija
Riliskyte Kornelija
Rinderer Daniel
Roose Alma
Rosca Mihai
Rukletsov Vladislav
Rus Irina
Ryzhov Sergey
Samakaljevas Vilius
Satkeviciute Erika
Sawczak Milosz
Schreiner Franziska
Sciglaite Kornelija
Sgouropoulos Ioannis
Shams Navid
Shi Xunyao
Shumakova Polina
Simonsen Daniel
Sipos Rares
Sisanovaite Gerda
Skala Radek
Skuba Emilia
Slautina Arina
Sokolowski Lukasz
Sommerova Helena
Spehar Jessica
Stach Matej
Stalzer Adam
Stankevicius Medardas
Stepanova Gabriela
Stumper Kay
Sugasawa Yukari
Sulek Zuzanna
Svenningsen Peter
Szczuka Agata
Sztwiertnia Ilona
Szymczak Julia
Szymczyk Natalia
Tai Ming-Wei
Tentser Liubov
Teodoro Guilherme
Terek Norbert
Thimon Jonathan
Tiefenbrunner Laura
Tolgyes Dorottya
Tomica Andrei
Tsutsui Yuki
Tu Wenna
Tveit Leah
Ungvari Evelyn
Ursu Vladislav
Vahnish Jacobo
Vaitkevicius Benediktas
Vakhliayeva Kastiaryna
Van Der Zanden Emma
Vasilenka Darya
Vertiz Ana Maria
Vishniakova Olga
Volkava Vera
Vydruchenko Alina
Wachowiak Lukasz
Walaszek Przemyslaw
Wang Jingxin
Wegrzyn Anna
Wegrzyn Katarzyna
Wen Ruei-Ling
Wielgos Zuzanna
Wisniewski Szymon
Witkowski Jakub
Wojtyla Norbert
Wrobel Wiktoria
Wrzosek Wiktoria
Xiang Peng
Xu Yingbin
Yamasaki Yua
Yevtodii Iolanta
Yokoi Sakura
Yuan Licen
Yunchyk Valentyn
Yurchenko Kiril
Zaderova Linda
Zaharia Elena
Zakrzewska Agata
Zalewski Mateusz
Zamfir Mihai
Zandecki Jan
Zavarykina Alina
Zelinka Jakub
Zeng Beixun
Zhao Ziyi
Ziller Thomas
Zironova Ekaterina
Country
All
Австрия
Алжир
Аргентина
Белоруссия
Бельгия
Бразилия
Венгрия
Германия
Греция
Дания
Доминиканская Республика
Египет
Иран
Испания
Китай
Латвия
Литва
Молдавия
Нидерланды
Панама
Польша
Португалия
Россия
Румыния
Сербия
Словакия
США
Тайвань
Украина
Уэльс
Финляндия
Франция
Черногория
Чехия
Чили
Швеция
Япония
Category
All
Cadet Boys Doubles
Cadet Boys' Singles
Cadet Boys' Teams
Cadet Girls Doubles
Cadet Girls' Singles
Cadet Girls' Teams
Junior Boys' Doubles
Junior Boys' Singles
Junior Boys' Teams
Junior Girls' Doubles
Junior Girls' Singles
Junior Girls' Teams
«
1
2
3
...
15
16
»
Date
Etap
Player(s) 1
Player(s) 2
Score
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
1
Okubo Hikari
Opponent:
Tsutsui Yuki
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
1
Lutz Camille
Opponent:
Zavarykina Alina
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Nunez Miguel
Opponent:
Malov Oleksandr
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Stankevicius Medardas
Opponent:
Kulczycki Samuel
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Kortchinski Ilia
Opponent:
Czerwinski Bartosz
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Meissner Cedric
Opponent:
Comeliau David
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Ryzhov Sergey
Opponent:
Dudzicz Adam
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Kashiwa Takeru
Opponent:
Martinko Tomas
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Svenningsen Peter
Opponent:
Lemieszka Artur
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Asazu Aoto
Opponent:
Nilsson Melker
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Nettarp Bruno
Opponent:
Mecionis Vakaris
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Stumper Kay
Opponent:
Wachowiak Lukasz
Score:
3:0
3:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Promberger Jonas
Opponent:
Kuzmicz Jakub
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Bentancor Martin
Opponent:
Rassenfosse Adrien
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Gainza Alvaro
Opponent:
Sokolowski Lukasz
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Tai Ming-Wei
Opponent:
Guadalupe Matias
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Kuang Li
Opponent:
Chmielowski Jakub
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Kolodziejczyk Maciej
Opponent:
Makarov Vladislav
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Andersen Martin Buch
Opponent:
Yurchenko Kiril
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Grela Artur
Opponent:
Skala Radek
Score:
3:0
3:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Burgos Nicolas
Opponent:
Kubik Maciej
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Christensen Thor
Opponent:
Belakon Uladzimir
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Teodoro Guilherme
Opponent:
Orac Daniel
Score:
3:1
2:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Rinderer Daniel
Opponent:
Knezius Gytis
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Andras Csaba
Opponent:
Prusa David
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Chirita Iulian
Opponent:
Chrzaszcz Wojciech
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Radovic Filip
Opponent:
Both Oliver
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Oleskevych Oleksandr
Opponent:
Luksa Simon
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Peko Stefan
Opponent:
Orencel Alexis
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Simonsen Daniel
Opponent:
Klarenbeek Eligius
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Meng Fanbo
Opponent:
Dziadek Kamil
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Kunats Heorhi
Opponent:
Witkowski Jakub
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Grebnev Maksim
Opponent:
Cao Yantao
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Jasarovic Alan
Opponent:
Malachowski Michal
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Juhasz Patrik
Opponent:
Kacerauskas Agnius
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Ziller Thomas
Opponent:
Bujor Dragos
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Zelinka Jakub
Opponent:
Petas Kacper
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Andersson David
Opponent:
Wojtyla Norbert
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Yuan Licen
Opponent:
Degros Nicolas
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Tomica Andrei
Opponent:
Vaitkevicius Benediktas
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Lockward Mariano
Opponent:
Thimon Jonathan
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Ocsai Mate
Opponent:
Cherkes Ruslan
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Jacques Quentin
Opponent:
Zandecki Jan
Score:
0:3
1:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Bannikov Vladislav
Opponent:
Terek Norbert
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Walaszek Przemyslaw
Opponent:
Zamfir Mihai
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Kogans Daniels
Opponent:
Miastowski Maksymilian
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Chirita Cristian
Opponent:
Dvoynikov Artem
Score:
3:0
3:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Perez Juan
Opponent:
Huzsvar Erik
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Ursu Vladislav
Opponent:
Xiang Peng
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Kaburkin Maksim
Opponent:
Boubekeur Boualem Yanice
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Oprea Dragos Florin
Opponent:
Friis Martin
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Izumrudov Denis
Opponent:
Belakon Viachaslau
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Lorenzo Santiago
Opponent:
Bako Radim
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Yunchyk Valentyn
Opponent:
Samakaljevas Vilius
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Rukletsov Vladislav
Opponent:
Da Silva Samuel
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Cyprich Samuel
Opponent:
Grebeniuk Andrii
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Amorim Vitor
Opponent:
Vahnish Jacobo
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Yevtodii Iolanta
Opponent:
Abaraviciute Laura
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Zaharia Elena
Opponent:
Promberger Lena
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Leitner Selina
Opponent:
Dmitrienko Svetlana
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Szymczak Julia
Opponent:
Petric Ivona
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Ianau Patricia
Opponent:
Gryko Kamila
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Tiefenbrunner Laura
Opponent:
Chen Yi
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Penkavova Kristyna
Opponent:
Zhao Ziyi
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Zironova Ekaterina
Opponent:
Tu Wenna
Score:
2:3
0:2
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Perez Andrea
Opponent:
Gilewska Dominika
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Lundstrom Annika
Opponent:
Holmsten Ellen
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Vakhliayeva Kastiaryna
Opponent:
Jackowska Julia
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Mostafavi Leili
Opponent:
Guo Yuhan
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Riliskyte Kornelija
Opponent:
Vydruchenko Alina
Score:
3:0
3:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Sugasawa Yukari
Opponent:
Bezeg Reka
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Dymytrenko Anastasiya
Opponent:
Karkusova Danijela
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Wegrzyn Anna
Opponent:
Sciglaite Kornelija
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Janik Angelika
Opponent:
Shumakova Polina
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Plaian Tania
Opponent:
Ilcikova Anezka
Score:
3:1
5:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Michalak Aleksandra
Opponent:
Moskaliuk Anastasiia
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Schreiner Franziska
Opponent:
Satkeviciute Erika
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Bogdanova Nadezhda
Opponent:
Paszek Agata
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Wen Ruei-Ling
Opponent:
Pytlikova Tereza
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Kazantseva Kristina
Opponent:
Szczuka Agata
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Tsutsui Yuki
Opponent:
Zavarykina Alina
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Okubo Hikari
Opponent:
Lutz Camille
Score:
0:3
0:2
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Sisanovaite Gerda
Opponent:
Kowalczyk Zuzana
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Nakamori Honami
Opponent:
Bondareva Anastasia
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Ianau Natalia
Opponent:
Jarkowska Aleksandra
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Kallberg Christina
Opponent:
Kisel Darya
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Pietrzak Agnieszka
Opponent:
Spehar Jessica
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Stepanova Gabriela
Opponent:
Muskantor Rebecca
Score:
3:2
2:3
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Popescu Luiza
Opponent:
Kjellson Hanna
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Malinina Natalia
Opponent:
Matejovska Anna
Score:
1:3
3:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Koziol Sandra
Opponent:
Li Yuqi
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Hudusan Andreea
Opponent:
Slautina Arina
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Dyszkiewicz Gabriela
Opponent:
Wang Jingxin
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Vishniakova Olga
Opponent:
Melaikaite Auguste
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Miramontes Natalia
Opponent:
Yamasaki Yua
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Zakrzewska Agata
Opponent:
Edvinsson Jennie
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Alkhouskaya Ulyana
Opponent:
Vertiz Ana Maria
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Wegrzyn Katarzyna
Opponent:
Menger Andjela
Score:
3:1
1:1
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Yokoi Sakura
Opponent:
Mortunaite Migle
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
27 May 2018
Etap:
2
Grigelova Natalia
Opponent:
Roose Alma
Score:
3:0
1:0
Video
«
1
2
3
...
15
16
»