⇧
⇩
News
Analytics
The skill of players in different countries
ITTF Ranking Analytics Demographics Report
Righties versus Lefties
Attack versus Defense
Shakehand vs penhold
A competition analysis of the single disciplines in table tennis
A competition analysis of the double disciplines in table tennis
Most common scores in table tennis
Rankings
ITTF rankings: Women
ITTF rankings: Men
Popularity Ratings: Blades
Popularity Ratings: Rubbers
Videos
International matches
Video search
List of tournaments
Weird videos
Training videos
Educational videos
Historical videos
Disabled athletes
Information
List of tournaments ITTF
Search for match results
Contacts
2018 European U21 Championships (Belarus, Minsk, 11.03.2018-11.03.2018)
Player
All
Abusev Artur
Andras Csaba
Angelakis Konstantinos
Avameri Airi
Badowski Marek
Bajor Natalia
Bergand Filippa
Berglund Simon
Blaskova Zdena
Bogdanova Nadezhda
Brat Adam
Brateyko Solomiya
Caballero Carlos
Carlsen Rebekka
Cechova Katerina
Chernov Konstantin
Cnudde Florian
Darcis Thibaut
Degraef Margo
Diaconu Adina
Dilling Andreas
Doval Ilka
Dragoman Andreea
Feher Orsolya
Francisco Jose Pedro
Gacev Aleksa
Garcia Ana
Gjelle Maja Haugen
Grininger Thomas
Gunduz Ibrahim
Harasztovich Fanni
Hartbrich Leonie
Hippler Tobias
Hohmeier Nils
Hud Veronika
Jarvis Tom
Johansson Tilda
Jokic Tijana
Jorgic Darko
Kahraman Betul Nur
Kallberg Christina
Kaluzny Samuel
Khanin Aleksandr
Kirichenko Anna
Klee Sophia
Klein Dennis
Kolish Anastasia
Kolodziejczyk Maciej
Kotowski Tomasz
Kozul Deni
Kucera Stanislav
Kukulkova Tatiana
Kulakceken Simay
Labosova Ema
Laurenti Jamila
Le Thi Hong Loan
Levenko Andreas
Lind Anders
Lung Lisa
Lusin Aleksandr
Maesen Marie
Majoros Bence
Manole Alexandru
Martinko Jiri
Masip Joan
Mischek Karoline
Mladenovic Luka
Molnar Istvan
Moregard Malte
Mosconi Veronica
Mutti Matteo
Nikitchanka Alina
Pavlovic Andrea
Piccolin Jordy
Pieraert Valentin
Pletea Cristian
Polansky Tomas
Puchovanova Nikoleta
Putuntica Andrei
Rossi Carlo
Savill Luke
Sevcikova Marketa
Sgouropoulos Ioannis
Shcherbatykh Valeria
Sidorenko Vladimir
Simon Mathan
Sipos Rares
Slazak Julia
Soderlund Simon
Spanik Tibor
Srebrnjak Dorina
Stankevicius Medardas
Surjan Sabina
Tailakova Mariia
Tofant Ana
Trbuscic Ana
Trigolos Daria
Ulucak Batuhan
Ursu Vladislav
Vignjevic Dragana
Vovk Aleksandra
Wan Yuan
Weerasinghe Helshan
Wegrzyn Anna
Wolf Jennie
Yigenler Abdullah
Yilmaz Ozge
Yovkova Maria
Zaharia Elena
Zatowka Patryk
Zhang Sofia-Xuan
Country
All
Австрия
Англия
Белоруссия
Бельгия
Болгария
Венгрия
Германия
Греция
Дания
Израиль
Испания
Италия
Литва
Люксембург
Молдавия
Норвегия
Польша
Португалия
Россия
Румыния
Сербия
Словакия
Словения
Турция
Украина
Финляндия
Хорватия
Чехия
Швеция
Эстония
Category
All
U21 Men's Singles
U21 Women's Singles
«
1
2
3
4
»
Date
Etap
Player(s) 1
Player(s) 2
Score
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Majoros Bence
Opponent:
Lusin Aleksandr
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Putuntica Andrei
Opponent:
Sidorenko Vladimir
Score:
4:3
2:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Khanin Aleksandr
Opponent:
Chernov Konstantin
Score:
2:4
5:2
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Kozul Deni
Opponent:
Andras Csaba
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Khanin Aleksandr
Opponent:
Kozul Deni
Score:
0:4
0:3
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Chernov Konstantin
Opponent:
Andras Csaba
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Khanin Aleksandr
Opponent:
Andras Csaba
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Kozul Deni
Opponent:
Chernov Konstantin
Score:
4:0
3:3
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Zatowka Patryk
Opponent:
Yigenler Abdullah
Score:
4:2
2:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Hippler Tobias
Opponent:
Kolodziejczyk Maciej
Score:
4:1
3:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Zatowka Patryk
Opponent:
Hippler Tobias
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Yigenler Abdullah
Opponent:
Kolodziejczyk Maciej
Score:
2:4
2:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Zatowka Patryk
Opponent:
Kolodziejczyk Maciej
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Hippler Tobias
Opponent:
Yigenler Abdullah
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Sipos Rares
Opponent:
Angelakis Konstantinos
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Lind Anders
Opponent:
Badowski Marek
Score:
4:3
2:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Sipos Rares
Opponent:
Lind Anders
Score:
4:1
1:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Angelakis Konstantinos
Opponent:
Badowski Marek
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Sipos Rares
Opponent:
Badowski Marek
Score:
4:3
2:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Lind Anders
Opponent:
Angelakis Konstantinos
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
16
Polansky Tomas
Opponent:
Sidorenko Vladimir
Score:
4:2
6:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
16
Hippler Tobias
Opponent:
Andras Csaba
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
16
Sipos Rares
Opponent:
Kucera Stanislav
Score:
4:1
3:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
16
Martinko Jiri
Opponent:
Levenko Andreas
Score:
4:2
2:4
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
16
Pletea Cristian
Opponent:
Kozul Deni
Score:
4:3
6:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
16
Sgouropoulos Ioannis
Opponent:
Zatowka Patryk
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
16
Putuntica Andrei
Opponent:
Abusev Artur
Score:
4:0
2:4
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
16
Badowski Marek
Opponent:
Jorgic Darko
Score:
1:4
1:2
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
8
Polansky Tomas
Opponent:
Andras Csaba
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
8
Sipos Rares
Opponent:
Martinko Jiri
Score:
4:2
5:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
8
Pletea Cristian
Opponent:
Sgouropoulos Ioannis
Score:
4:3
3:3
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
8
Putuntica Andrei
Opponent:
Jorgic Darko
Score:
2:4
0:3
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
4
Polansky Tomas
Opponent:
Sipos Rares
Score:
4:1
4:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
4
Pletea Cristian
Opponent:
Jorgic Darko
Score:
4:3
9:5
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Polansky Tomas
Opponent:
Pletea Cristian
Score:
4:3
2:4
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Lung Lisa
Opponent:
Kulakceken Simay
Score:
4:1
5:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Lung Lisa
Opponent:
Johansson Tilda
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Johansson Tilda
Opponent:
Kulakceken Simay
Score:
0:4
1:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Dragoman Andreea
Opponent:
Laurenti Jamila
Score:
4:0
3:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Blaskova Zdena
Opponent:
Kahraman Betul Nur
Score:
4:2
2:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Dragoman Andreea
Opponent:
Blaskova Zdena
Score:
1:4
5:4
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Laurenti Jamila
Opponent:
Kahraman Betul Nur
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Dragoman Andreea
Opponent:
Kahraman Betul Nur
Score:
4:1
2:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Blaskova Zdena
Opponent:
Laurenti Jamila
Score:
0:4
2:4
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Mischek Karoline
Opponent:
Carlsen Rebekka
Score:
1:4
1:2
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Cechova Katerina
Opponent:
Hud Veronika
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Mischek Karoline
Opponent:
Cechova Katerina
Score:
1:4
3:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Carlsen Rebekka
Opponent:
Hud Veronika
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Mischek Karoline
Opponent:
Hud Veronika
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Cechova Katerina
Opponent:
Carlsen Rebekka
Score:
4:3
3:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Shcherbatykh Valeria
Opponent:
Puchovanova Nikoleta
Score:
4:2
2:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Harasztovich Fanni
Opponent:
Zaharia Elena
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Shcherbatykh Valeria
Opponent:
Harasztovich Fanni
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Puchovanova Nikoleta
Opponent:
Zaharia Elena
Score:
0:4
0:2
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Shcherbatykh Valeria
Opponent:
Zaharia Elena
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Harasztovich Fanni
Opponent:
Puchovanova Nikoleta
Score:
4:1
1:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Zhang Sofia-Xuan
Opponent:
Vovk Aleksandra
Score:
4:0
2:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Kukulkova Tatiana
Opponent:
Jokic Tijana
Score:
4:3
2:2
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Zhang Sofia-Xuan
Opponent:
Kukulkova Tatiana
Score:
1:4
1:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Vovk Aleksandra
Opponent:
Jokic Tijana
Score:
1:4
1:2
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Zhang Sofia-Xuan
Opponent:
Jokic Tijana
Score:
4:3
2:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Kukulkova Tatiana
Opponent:
Vovk Aleksandra
Score:
4:0
3:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Degraef Margo
Opponent:
Slazak Julia
Score:
2:4
2:2
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Hartbrich Leonie
Opponent:
Sevcikova Marketa
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Degraef Margo
Opponent:
Hartbrich Leonie
Score:
4:1
1:3
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Slazak Julia
Opponent:
Sevcikova Marketa
Score:
1:4
3:2
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Degraef Margo
Opponent:
Sevcikova Marketa
Score:
0:4
1:2
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Hartbrich Leonie
Opponent:
Slazak Julia
Score:
2:4
0:2
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Mosconi Veronica
Opponent:
Maesen Marie
Score:
4:0
2:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Pavlovic Andrea
Opponent:
Gjelle Maja Haugen
Score:
4:1
3:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Mosconi Veronica
Opponent:
Pavlovic Andrea
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Maesen Marie
Opponent:
Gjelle Maja Haugen
Score:
4:0
2:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Mosconi Veronica
Opponent:
Gjelle Maja Haugen
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Pavlovic Andrea
Opponent:
Maesen Marie
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Kolish Anastasia
Opponent:
Wegrzyn Anna
Score:
4:1
7:2
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Wolf Jennie
Opponent:
Garcia Ana
Score:
1:4
2:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Kolish Anastasia
Opponent:
Wolf Jennie
Score:
4:2
6:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Wegrzyn Anna
Opponent:
Garcia Ana
Score:
4:0
3:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Kolish Anastasia
Opponent:
Garcia Ana
Score:
4:3
3:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Wolf Jennie
Opponent:
Wegrzyn Anna
Score:
0:4
3:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Yovkova Maria
Opponent:
Kirichenko Anna
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Feher Orsolya
Opponent:
Trbuscic Ana
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Yovkova Maria
Opponent:
Feher Orsolya
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Kirichenko Anna
Opponent:
Trbuscic Ana
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Yovkova Maria
Opponent:
Trbuscic Ana
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Feher Orsolya
Opponent:
Kirichenko Anna
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Bergand Filippa
Opponent:
Le Thi Hong Loan
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Doval Ilka
Opponent:
Yilmaz Ozge
Score:
3:4
1:2
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Bergand Filippa
Opponent:
Doval Ilka
Score:
4:1
3:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Le Thi Hong Loan
Opponent:
Yilmaz Ozge
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Bergand Filippa
Opponent:
Yilmaz Ozge
Score:
2:4
0:2
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Doval Ilka
Opponent:
Le Thi Hong Loan
Score:
4:0
2:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Srebrnjak Dorina
Opponent:
Avameri Airi
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Surjan Sabina
Opponent:
Labosova Ema
Score:
4:1
4:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Srebrnjak Dorina
Opponent:
Surjan Sabina
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
2
Avameri Airi
Opponent:
Labosova Ema
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Srebrnjak Dorina
Opponent:
Labosova Ema
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
3
Surjan Sabina
Opponent:
Avameri Airi
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Kallberg Christina
Opponent:
Tofant Ana
Score:
4:0
2:0
Video
Date:
11 Mar 2018
Etap:
1
Vignjevic Dragana
Opponent:
Klee Sophia
Score:
3:4
0:2
Video
«
1
2
3
4
»