⇧
⇩
News
Analytics
The skill of players in different countries
ITTF Ranking Analytics Demographics Report
Righties versus Lefties
Attack versus Defense
Shakehand vs penhold
A competition analysis of the single disciplines in table tennis
A competition analysis of the double disciplines in table tennis
Most common scores in table tennis
Rankings
ITTF rankings: Women
ITTF rankings: Men
Popularity Ratings: Blades
Popularity Ratings: Rubbers
Videos
International matches
Video search
List of tournaments
Weird videos
Training videos
Educational videos
Historical videos
Disabled athletes
Information
List of tournaments ITTF
Search for match results
Contacts
2019 ITTF Junior Circuit, Morocco Junior and Cadet Open (Morocco, Meknes, 16.06.2019-16.06.2019)
Player
All
Abouhind Adam
Abualrahi Hadi
Al Huleal Mahdi
Ali Sajad
Alshareif Khalid
Alsoelem Mohamad
Alsuwailem Salem
Arangay Noha
Attia Ammar
Belabbas Meziane
Belache Melissa
Bennani Rania
Berrahou Omar
Berrede Meryem
Brunzell Kevin
Chaichi Abdelbasset
Chambet-Weil Remi
Cincurova Ema
Delincak Filip
Edwardsson Isak
El Fahmi Doha
Elshawa Ziad
Fahim Sami
Fakhfakh Yessine
Fathy Hend
Foudia Salah
Ghounim Adam
Goldir Jakub
Gourmaj Bilal
Harti Adam
Hassan Arwa
Janovsky Dan
Karam Salim
Khayat Jennifer
Klajber Adam
Labosova Ema
Lazazi Azzeddine
Lebeda Matyas
Lei Balazs
Leroy Kamil
Mati Taiwo
Mokrejs Jan
Mouiri Sami
Novakova Martina
Outolla Ines
Patil Manushree
Petit Jen Nour Adam
Petric Ivona
Picard Claire
Picard Vincent
Regragui Sofia
Salek Ilyas
Salek Taha
Serghini Marwane
Stullerova Eliska
Taha Chaibi
Touimi Ben Jelloun Farouq
Uherik Kristian
Vinczeova Laura
Wiltschkova Dominika
Country
All
Алжир
Англия
Венгрия
Египет
Индия
Ливан
Марокко
Нигерия
Нидерланды
Саудовская Аравия
Словакия
Тунис
Франция
Черногория
Чехия
Швеция
Category
All
Cadet Boys Doubles
Cadet Boys' Singles
Cadet Boys' Teams
Cadet Girls Doubles
Cadet Girls' Singles
Cadet Girls' Teams
Junior Boys' Doubles
Junior Boys' Singles
Junior Boys' Teams
Junior Girls' Doubles
Junior Girls' Singles
Junior Girls' Teams
Mini Cadet Boys' Singles
«
1
2
3
4
Date
Etap
Player(s) 1
Player(s) 2
Score
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Brunzell Kevin
Edwardsson Isak
Opponent:
Janovsky Dan
Mokrejs Jan
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Attia Ammar
Elshawa Ziad
Opponent:
Fahim Sami
Taha Chaibi
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Karam Salim
Leroy Kamil
Opponent:
Delincak Filip
Klajber Adam
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Outolla Ines
Opponent:
Wiltschkova Dominika
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Vinczeova Laura
Opponent:
Novakova Martina
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
32
Uherik Kristian
Opponent:
Taha Chaibi
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
32
Attia Ammar
Opponent:
Edwardsson Isak
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
32
Goldir Jakub
Opponent:
Alsuwailem Salem
Score:
4:2
2:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
32
Brunzell Kevin
Opponent:
Ali Sajad
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Picard Vincent
Opponent:
Lazazi Azzeddine
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Abualrahi Hadi
Opponent:
Uherik Kristian
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Alsuwailem Salem
Opponent:
Brunzell Kevin
Score:
3:0
2:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Leroy Kamil
Opponent:
Lebeda Matyas
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Alshareif Khalid
Opponent:
Lei Balazs
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Edwardsson Isak
Opponent:
Ali Sajad
Score:
2:3
1:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Chambet-Weil Remi
Opponent:
Alsoelem Mohamad
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Uherik Kristian
Opponent:
Alshareif Khalid
Score:
2:4
0:2
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Mati Taiwo
Opponent:
Janovsky Dan
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Attia Ammar
Opponent:
Klajber Adam
Score:
0:4
0:2
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Chaichi Abdelbasset
Opponent:
Goldir Jakub
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Elshawa Ziad
Opponent:
Mokrejs Jan
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Al Huleal Mahdi
Opponent:
Lebeda Matyas
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
16
Brunzell Kevin
Opponent:
Delincak Filip
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Abualrahi Hadi
Alsoelem Mohamad
Opponent:
Goldir Jakub
Uherik Kristian
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Alshareif Khalid
Chambet-Weil Remi
Opponent:
Lebeda Matyas
Leroy Kamil
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Ali Sajad
Fakhfakh Yessine
Opponent:
Al Huleal Mahdi
Alsuwailem Salem
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Lei Balazs
Mati Taiwo
Opponent:
Brunzell Kevin
Edwardsson Isak
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Fathy Hend
Hassan Arwa
Opponent:
Arangay Noha
Picard Claire
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Attia Ammar
Elshawa Ziad
Opponent:
Delincak Filip
Klajber Adam
Score:
1:3
0:2
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Chaichi Abdelbasset
Lazazi Azzeddine
Opponent:
Janovsky Dan
Mokrejs Jan
Score:
1:3
0:2
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Fakhfakh Yessine
Mati Taiwo
Opponent:
Ali Sajad
Alshareif Khalid
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Lebeda Matyas
Picard Vincent
Opponent:
Goldir Jakub
Uherik Kristian
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Stullerova Eliska
Wiltschkova Dominika
Opponent:
Khayat Jennifer
Outolla Ines
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Belache Melissa
Novakova Martina
Opponent:
Berrede Meryem
Regragui Sofia
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Cincurova Ema
Vinczeova Laura
Opponent:
Patil Manushree
Petric Ivona
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Chambet-Weil Remi
Opponent:
Goldir Jakub
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Alshareif Khalid
Opponent:
Ali Sajad
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Alsuwailem Salem
Opponent:
Lebeda Matyas
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Mati Taiwo
Opponent:
Uherik Kristian
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Belache Melissa
Opponent:
Stullerova Eliska
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Cincurova Ema
Opponent:
Outolla Ines
Score:
1:3
1:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Labosova Ema
Opponent:
Patil Manushree
Score:
4:1
2:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Lebeda Matyas
Opponent:
Delincak Filip
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Goldir Jakub
Opponent:
Elshawa Ziad
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Mati Taiwo
Opponent:
Klajber Adam
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Picard Vincent
Opponent:
Alshareif Khalid
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Cincurova Ema
Opponent:
Picard Claire
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Stullerova Eliska
Opponent:
Novakova Martina
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Fathy Hend
Opponent:
Wiltschkova Dominika
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Lei Balazs
Mati Taiwo
Opponent:
Al Huleal Mahdi
Alsuwailem Salem
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Alshareif Khalid
Chambet-Weil Remi
Opponent:
Goldir Jakub
Uherik Kristian
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Belache Melissa
Berrede Meryem
Opponent:
Cincurova Ema
Vinczeova Laura
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Outolla Ines
Regragui Sofia
Opponent:
Stullerova Eliska
Wiltschkova Dominika
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Alsoelem Mohamad
Opponent:
Edwardsson Isak
Score:
1:3
0:2
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Lei Balazs
Opponent:
Petit Jen Nour Adam
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Abualrahi Hadi
Opponent:
Brunzell Kevin
Score:
0:3
0:2
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
8
Uherik Kristian
Opponent:
Ghounim Adam
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Fathy Hend
Hassan Arwa
Opponent:
Stullerova Eliska
Wiltschkova Dominika
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Belache Melissa
Novakova Martina
Opponent:
Cincurova Ema
Vinczeova Laura
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Lebeda Matyas
Picard Vincent
Opponent:
Fakhfakh Yessine
Mati Taiwo
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Janovsky Dan
Mokrejs Jan
Opponent:
Delincak Filip
Klajber Adam
Score:
1:3
0:2
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Belache Melissa
Opponent:
Wiltschkova Dominika
Score:
3:2
1:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Vinczeova Laura
Opponent:
Outolla Ines
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Mati Taiwo
Opponent:
Lebeda Matyas
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Alshareif Khalid
Opponent:
Goldir Jakub
Score:
0:3
0:3
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Fathy Hend
Opponent:
Labosova Ema
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Stullerova Eliska
Opponent:
Picard Claire
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Picard Vincent
Opponent:
Mati Taiwo
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Goldir Jakub
Opponent:
Delincak Filip
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Uherik Kristian
Opponent:
Brunzell Kevin
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
4
Lei Balazs
Opponent:
Edwardsson Isak
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
2
Lei Balazs
Mati Taiwo
Opponent:
Alshareif Khalid
Chambet-Weil Remi
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
2
Cincurova Ema
Vinczeova Laura
Opponent:
Stullerova Eliska
Wiltschkova Dominika
Score:
0:3
1:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
2
Lebeda Matyas
Picard Vincent
Opponent:
Delincak Filip
Klajber Adam
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
2
Stullerova Eliska
Wiltschkova Dominika
Opponent:
Cincurova Ema
Vinczeova Laura
Score:
1:3
1:1
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
2
Uherik Kristian
Opponent:
Edwardsson Isak
Score:
3:0
3:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
2
Belache Melissa
Opponent:
Outolla Ines
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
2
Mati Taiwo
Opponent:
Goldir Jakub
Score:
3:1
2:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
2
Picard Vincent
Opponent:
Delincak Filip
Score:
4:0
4:0
Video
Date:
16 Jun 2019
Etap:
2
Labosova Ema
Opponent:
Picard Claire
Score:
4:1
3:1
Video
«
1
2
3
4