⇧
⇩
News
Analytics
The skill of players in different countries
ITTF Ranking Analytics Demographics Report
Righties versus Lefties
Attack versus Defense
Shakehand vs penhold
A competition analysis of the single disciplines in table tennis
A competition analysis of the double disciplines in table tennis
Most common scores in table tennis
Rankings
ITTF rankings: Women
ITTF rankings: Men
Popularity Ratings: Blades
Popularity Ratings: Rubbers
Videos
International matches
Video search
List of tournaments
Weird videos
Training videos
Educational videos
Historical videos
Disabled athletes
Information
List of tournaments ITTF
Search for match results
Contacts
2014 Czech Junior and Cadet Open (Czech Republic, Hodonin, 16.02.2014-16.02.2014)
Player
All
Abusev Artur
Adamovic Aleksa
Afanador Brian
Agoston Tamara
Aldmaisy Zeyad
Allegro Martin
Amato Antonino
Andras Csaba
Arbanas Josip
Asazu Aoto
Aykutlu Fatma
Bajor Natalia
Bakac Vedran
Balint Bernadett
Baltushite Marharyta
Bardet Lilian
Ben-Ari Aviv
Beranova Sara
Bernadet Antoine
Bertrand Irvin
Bilas Arthur
Blaskova Zdena
Bogdanova Nadezhda
Borower Ron
Both Oliver
Bracco Bianca
Brat Adam
Bressan Luca
Brodar Mihaela
Bruckner Mate
Buben Vlastimil
Bucko Robert
Cakol Klara
Capello Benjy
Cechova Katerina
Chaplygin Maxim
Chasselin Pauline
Chatzilygeroudi Georgia
Chen Diogo
Chernov Konstantin
Chernova Daria
Chobeau Clement
Chokelj Ursska
Clapa Andreea
Costa Jorge
Cvetko Tilen
Damianis Efstratios
Daunarovich Pavel
De Nodrest Leo
Degraef Margo
Dervinyte Aiste
Devos Laurens
Diaconu Adina
Diaz Adriana
Diaz Melanie
Dimant Ron
Dosz Adam
Dragoman Andreea
Farfel Gal
Feher Orsolya
Feher Zsofia
Ferreira Renan
Fins Rita
Flamind Andrei
Folwarski Jakub
Fort Nolwenn
Friedrich Christian
Frigiolini Nicholas
Fuchs Sandra
Fukuda Junta
Furkova Karolina
Gacev Aleksa
Galus Katarzyna
Gauthier Lucie
Gelman Shelli
Givone Nolan
Grigelova Natalia
Grininger Thomas
Guisnel Oceane
Gunduz Ibrahim
Guseva Ekaterina
Harasztovich Fanni
Haringova Monika
Hartbrich Leonie
Havedic David
Heiszman Henrik
Henin Valentin
Hergelink Bas
Horvathova Simona
Hribar Peter
Hromek Filip
Ilcikova Anezka
Imre Leila
Isakov Ilya
Ishikawa Rira
Ismailov Sadi
Itshak Ziv
Ivannikova Anna
Ivanova Lucia
Ivonin Denis
Izumo Takuto
Jager Collin
Jokic Tijana
Jorgic Darko
Juhasz Patrik
Kakitsuka Masato
Kaluzny Samuel
Kanamitsu Koyo
Kanari Christiana
Kapounova Barbora
Kapusuzoglu Ezgi
Karahan Ipek
Katic Ivor
Kato Yuko
Kayama Yu
Kazantseva Kristina
Kellermann Sophia
Kerousova Michaela
Khanin Aleksandr
Khatchanov Martin
Khetkhuan Tamolwan
Khlyzova Elizaveta
Kiedrowska Joanna
Kiselev Maksim
Kizukuri Yuto
Klos Patrik
Kmetova Veronika
Knyszewska Paulina
Koblizek Martin
Kohatsu Massao
Koldas Tomas
Kolish Anastasia
Kolodziejczyk Maciej
Kopanyi Tomas
Kordouti Thaleia
Kosolosky Olav
Kotov Anton
Kowal Rene
Kozul Deni
Krsiakova Miriama
Kukulkova Tatiana
Kulczycki Samuel
Kunats Maya
Kusoglu Ismail
Labanau Andrei
Labosova Ema
Lapcik Ondrej
Le Scour Romane
Levenko Andreas
Lipan Teodor
Llorca Damien
Lorenzotti Maria
Loyen Eline
Lundstrom Annika
Lung Lisa
Lupu Diana
Lupulesku Izabela
Lusin Aleksandr
Mabey Samuel
Maciel Patricia
Majoros Bence
Malek Tomas
Malheiro Antonio
Mankiewicz Maja
Manole Alexandru
Marcato Luca
Marga Patricia
Marinkovic Nikola
Martinek Luka
Martinko Jiri
Martinko Tomas
Martinovic Niksa
Matejovska Anna
Medjugorac Marko
Menand Remi
Mendergis Suzana
Mikami Takahiro
Mikolasik Michal
Mircea Alexandru
Mischek Karoline
Miyazaki Tomo
Moland Lucas
Molnar Anna
Molnar Istvan
Morita Ayane
Morton Darcie
Mosconi Veronica
Mostafavi Leili
Mota Joana
Mutti Matteo
Mynarova Karolina
Nagypal Csilla
Nagypal Marta
Nakada Leticia
Nalepa Kamil
Nemecek Jakub
Nikitchanka Alina
Ogata Ryotaro
Oner Aybuke
Oprea Dragos Florin
Orac Daniel
Orosz Sara
Ozkaya Gul Pembe
Ozturk Ozgun
Patel Jared
Patseyeva Hanna
Pavcnik Tamara
Pavlik Tibor
Pavlovic Andrea
Peko Stefan
Pekova Zuzana
Peter Ingemar
Petkova Teodora
Petocz Orsolya
Petrovova Nikita
Pfefer Laura
Piccolin Giorgia
Pinto Daniele
Plaeasu Mihaela
Plaian Tania
Pletea Cristian
Polansky Tomas
Popovic Marko
Pucar Tomislav
Puchovanova Nikoleta
Radovic Filip
Rakovac Lea
Ramos Alonso
Reitspies David
Reuseau Nicolas
Reust Celine
Rios Daniely
Rodriguez Diego
Rossi Carlo
Rub Elina
Rudzinskaite Jogaile
Ryuzaki Tonin
Sabjan Gergely
Sahin Zihni
Said Esin
Satkeviciute Erika
Savic Aleksandra
Schmid Elia
Sevec Jakub
Sgouropoulos Ioannis
Shamruk Gleb
Shaposhnikov Stepan
Shcherbatykh Valeria
Shoifer Neli
Sikora Filip
Sikorova Kamila
Simon Mathan
Singeorzan Arina
Singeorzan Bogdan
Sipos Rares
Siwiec Matej
Slazak Julia
Slezakova Stanislava
Smid Stellan
Soposki Roza
Spanik Tibor
Spelbus Florin
Srebrnjak Dorina
Stajic Marija
Stefcova Kristyna
Stengel Bernhard
Sterchi Katrina
Sukic Patrik
Surjan Sabina
Tailakova Mariia
Takahashi Bruna
Takami Masaki
Takeuchi Kana
Tikhonov Artem
Tischler Valerie
Tomaszuk Tomasz
Tonghioiu Stefan
Trigolos Daria
Trink Michael
Trosman Nicole
Turcek Peter
Tuslova Veronika
Uchnast Agata
Uda Yukiya
Ulucak Tarik
Urbanowicz Kamil
Urikova Monika
Ushisima Gustavo
Uzel Damla
Valuch Alexander
Vancakova Valentina
Vejnovic Ivana
Vende Gael
Veronik Zala
Vidacek Marko
Vignjevic Dragana
Viktorinova Michaela
Vilchez Miguel
Vlacuska Patrik
Vovk Aleksandra
Vrdoljak Vlatka
Walloe Sophie
Weber Lionel
Weerasinghe Helshan
Wegrzyn Anna
Wegrzyn Katarzyna
Werecki Aleksander
Yarashenka Vadim
Yarushin Nikita
Yigenler Abdullah
Zakrzewska Agata
Zamfir Mihai
Zarif Audrey
Zatowka Patryk
Zauli Isaac
Zeljko Filip
Zimarin Artem
Zlatilova Jessica
Zs.-Szabo Kira
Country
All
Австралия
Австрия
Англия
Белоруссия
Бельгия
Болгария
Бразилия
Венгрия
Греция
Дания
Израиль
Иордания
Испания
Италия
Канада
Литва
Нидерланды
Перу
Польша
Португалия
Пуэрто-Рико
Россия
Румыния
Сербия
Словакия
Словения
Таиланд
Турция
Уругвай
Финляндия
Франция
Хорватия
Черногория
Чехия
Швейцария
Эстония
Япония
Category
All
Cadet Boys Doubles
Cadet Boys' Singles
Cadet Boys' Teams
Cadet Girls Doubles
Cadet Girls' Singles
Cadet Girls' Teams
Junior Boys' Doubles
Junior Boys' Singles
Junior Boys' Teams
Junior Girls' Doubles
Junior Girls' Singles
Junior Girls' Teams
«
1
2
3
4
...
14
15
»
Date
Etap
Player(s) 1
Player(s) 2
Score
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Polansky Tomas
Opponent:
Lusin Aleksandr
Score:
4:0
1:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Moland Lucas
Opponent:
Afanador Brian
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Vlacuska Patrik
Opponent:
Bilas Arthur
Score:
4:3
1:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Kanamitsu Koyo
Opponent:
Chernov Konstantin
Score:
1:4
0:2
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Miyazaki Tomo
Opponent:
Zauli Isaac
Score:
4:0
3:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Marcato Luca
Opponent:
Pucar Tomislav
Score:
1:4
0:2
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Reitspies David
Opponent:
Kizukuri Yuto
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Givone Nolan
Opponent:
Sipos Rares
Score:
1:4
4:3
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Ogata Ryotaro
Opponent:
Valuch Alexander
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Majoros Bence
Opponent:
Zatowka Patryk
Score:
1:4
1:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Ryuzaki Tonin
Opponent:
Capello Benjy
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Khatchanov Martin
Opponent:
Chaplygin Maxim
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Allegro Martin
Opponent:
Weber Lionel
Score:
4:0
2:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Malek Tomas
Opponent:
Zeljko Filip
Score:
0:4
0:3
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Chen Diogo
Opponent:
Levenko Andreas
Score:
4:3
4:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Schmid Elia
Opponent:
Shaposhnikov Stepan
Score:
1:4
0:3
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Izumo Takuto
Opponent:
Yarashenka Vadim
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Folwarski Jakub
Opponent:
Pavlik Tibor
Score:
4:2
1:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Kakitsuka Masato
Opponent:
Pletea Cristian
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Polansky Tomas
Opponent:
Afanador Brian
Score:
1:4
3:3
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Vlacuska Patrik
Opponent:
Chernov Konstantin
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Miyazaki Tomo
Opponent:
Pucar Tomislav
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
16
Kizukuri Yuto
Opponent:
Sipos Rares
Score:
4:1
2:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
16
Ogata Ryotaro
Opponent:
Zatowka Patryk
Score:
2:4
1:2
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
16
Ryuzaki Tonin
Opponent:
Chaplygin Maxim
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
16
Allegro Martin
Opponent:
Zeljko Filip
Score:
2:4
1:5
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
16
Chen Diogo
Opponent:
Shaposhnikov Stepan
Score:
4:2
4:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
16
Izumo Takuto
Opponent:
Folwarski Jakub
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
16
Pletea Cristian
Opponent:
Afanador Brian
Score:
2:4
1:2
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
16
Chernov Konstantin
Opponent:
Pucar Tomislav
Score:
2:4
0:2
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
8
Kizukuri Yuto
Opponent:
Zatowka Patryk
Score:
4:1
3:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
8
Ryuzaki Tonin
Opponent:
Zeljko Filip
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
8
Chen Diogo
Opponent:
Izumo Takuto
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
8
Afanador Brian
Opponent:
Pucar Tomislav
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
4
Kizukuri Yuto
Opponent:
Zeljko Filip
Score:
4:1
2:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
4
Chen Diogo
Opponent:
Pucar Tomislav
Score:
4:3
4:3
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
2
Kizukuri Yuto
Opponent:
Chen Diogo
Score:
2:4
1:2
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Ishikawa Rira
Opponent:
Mendergis Suzana
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Kapounova Barbora
Opponent:
Zarif Audrey
Score:
1:4
0:3
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Plaeasu Mihaela
Opponent:
Trigolos Daria
Score:
2:4
1:3
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Shoifer Neli
Opponent:
Diaz Adriana
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Trosman Nicole
Opponent:
Galus Katarzyna
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Degraef Margo
Opponent:
Lorenzotti Maria
Score:
0:4
0:2
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Mosconi Veronica
Opponent:
Srebrnjak Dorina
Score:
4:3
1:2
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Veronik Zala
Opponent:
Guseva Ekaterina
Score:
3:4
0:2
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Bajor Natalia
Opponent:
Takahashi Bruna
Score:
4:0
1:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Dragoman Andreea
Opponent:
Mynarova Karolina
Score:
3:4
1:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Lung Lisa
Opponent:
Diaz Melanie
Score:
4:1
3:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Chokelj Ursska
Opponent:
Takeuchi Kana
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Chasselin Pauline
Opponent:
Slazak Julia
Score:
3:4
1:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Shcherbatykh Valeria
Opponent:
Fins Rita
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Savic Aleksandra
Opponent:
Loyen Eline
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Kmetova Veronika
Opponent:
Diaconu Adina
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Morita Ayane
Opponent:
Agoston Tamara
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Bogdanova Nadezhda
Opponent:
Cechova Katerina
Score:
2:4
1:2
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Lupu Diana
Opponent:
Ivanova Lucia
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Piccolin Giorgia
Opponent:
Khlyzova Elizaveta
Score:
0:4
1:3
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Balint Bernadett
Opponent:
Kiedrowska Joanna
Score:
4:0
2:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Kunats Maya
Opponent:
Nakada Leticia
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Soposki Roza
Opponent:
Lupulesku Izabela
Score:
2:4
1:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Imre Leila
Opponent:
Khetkhuan Tamolwan
Score:
0:4
0:2
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Pfefer Laura
Opponent:
Bracco Bianca
Score:
4:0
2:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Rios Daniely
Opponent:
Kato Yuko
Score:
3:4
0:2
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Clapa Andreea
Opponent:
Vejnovic Ivana
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Patseyeva Hanna
Opponent:
Chernova Daria
Score:
0:4
0:4
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Stefcova Kristyna
Opponent:
Nagypal Csilla
Score:
4:0
4:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Krsiakova Miriama
Opponent:
Knyszewska Paulina
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Nikitchanka Alina
Opponent:
Mischek Karoline
Score:
1:4
1:3
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
64
Mota Joana
Opponent:
Rakovac Lea
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Ishikawa Rira
Opponent:
Zarif Audrey
Score:
4:0
3:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Trigolos Daria
Opponent:
Diaz Adriana
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Trosman Nicole
Opponent:
Lorenzotti Maria
Score:
4:3
2:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Mosconi Veronica
Opponent:
Guseva Ekaterina
Score:
0:4
0:3
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Bajor Natalia
Opponent:
Mynarova Karolina
Score:
4:1
5:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Lung Lisa
Opponent:
Takeuchi Kana
Score:
0:4
1:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Slazak Julia
Opponent:
Shcherbatykh Valeria
Score:
3:4
0:4
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Savic Aleksandra
Opponent:
Diaconu Adina
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Morita Ayane
Opponent:
Cechova Katerina
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Lupu Diana
Opponent:
Khlyzova Elizaveta
Score:
2:4
0:2
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Balint Bernadett
Opponent:
Nakada Leticia
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Lupulesku Izabela
Opponent:
Khetkhuan Tamolwan
Score:
0:4
0:3
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Pfefer Laura
Opponent:
Kato Yuko
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Clapa Andreea
Opponent:
Chernova Daria
Score:
2:4
1:2
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Stefcova Kristyna
Opponent:
Krsiakova Miriama
Score:
4:1
2:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
32
Mischek Karoline
Opponent:
Rakovac Lea
Score:
2:4
1:4
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
16
Ishikawa Rira
Opponent:
Diaz Adriana
Score:
2:4
2:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
16
Trosman Nicole
Opponent:
Guseva Ekaterina
Score:
3:4
1:5
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
16
Bajor Natalia
Opponent:
Takeuchi Kana
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
16
Shcherbatykh Valeria
Opponent:
Diaconu Adina
Score:
3:4
1:4
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
16
Morita Ayane
Opponent:
Khlyzova Elizaveta
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
16
Balint Bernadett
Opponent:
Khetkhuan Tamolwan
Score:
4:3
1:2
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
16
Pfefer Laura
Opponent:
Chernova Daria
Score:
4:3
1:3
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
16
Stefcova Kristyna
Opponent:
Rakovac Lea
Score:
0:4
0:6
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
8
Diaz Adriana
Opponent:
Guseva Ekaterina
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
8
Takeuchi Kana
Opponent:
Diaconu Adina
Score:
4:0
4:1
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
8
Khlyzova Elizaveta
Opponent:
Balint Bernadett
Score:
3:4
1:4
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
8
Pfefer Laura
Opponent:
Rakovac Lea
Score:
1:4
2:5
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
4
Guseva Ekaterina
Opponent:
Takeuchi Kana
Score:
4:2
2:0
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
4
Balint Bernadett
Opponent:
Rakovac Lea
Score:
4:3
7:5
Video
Date:
16 Feb 2014
Etap:
2
Guseva Ekaterina
Opponent:
Balint Bernadett
Score:
2:4
3:5
Video
«
1
2
3
4
...
14
15
»