⇧
⇩
News
Analytics
The skill of players in different countries
ITTF Ranking Analytics Demographics Report
Righties versus Lefties
Attack versus Defense
Shakehand vs penhold
A competition analysis of the single disciplines in table tennis
A competition analysis of the double disciplines in table tennis
Most common scores in table tennis
Rankings
ITTF rankings: Women
ITTF rankings: Men
Popularity Ratings: Blades
Popularity Ratings: Rubbers
Videos
International matches
Video search
List of tournaments
Weird videos
Training videos
Educational videos
Historical videos
Disabled athletes
Information
List of tournaments ITTF
Search for match results
Contacts
2014 Russian Cadet & Hopes Open in the memory of Nikolay Nikitin (Russia, St. Petersburg, 29.11.2014-29.11.2014)
Player
All
Abraamian Elizabet
Abusev Artur
Akasheva Zauresh
Alchimbaev Ruslan
Aleshkin Anton
Amekhina Anastasia
Anokhin Ilia
Antipova Ekaterina
Artemenko Nikita
Artemkin Aleksei
Avameri Airi
Averkieva Tatiana
Badmaev Bair
Bagapova Valeria
Balanchuk Nikolai
Ben-Ari Aviv
Berezin Ilya
Beschastnyy Yury
Bespalova Ekaterina
Besshaposhnikov Andrei
Bogdanova Nadezhda
Bokov Maksim
Borisova Viktorya
Boyko Anna
Burkova Anastasia
Cherepanov Georgiy
Chernoray Daria
Daunarovich Pavel
Dimant Ron
Dmitriev Yury
Dmitrieva Anna
Dudar Alena
Dulaeva Daria
Emelyanova Valeria
Erdni-Goryaev Mazan
Evseev Yaroslav
Fedorchukova Daria
Fedotov Petr
Fedotova Milena
Feldman Heni
Filatov Ivan
Filippov Aleksandr
Fischenko Anna
Fomina Anastasia
Gavrilova Anna
Gelman Shelli
Germanova Anna
Geroiskaja Sofia
Golubeva Anastasiia
Golubeva Ekaterina
Gorbunov Dmitrii
Gradova Ekaterina
Grebnev Maksim
Gusar Polina
Haletskaya Maryia
Hanson Reelica
Henin Valentin
Hiisku Artjom
Ilkhamzhanova Malika
Imankadyrov Anvar
Isakov Ilya
Ispirian Angelina
Itkina Anastasiia
Itshak Ziv
Ivanov Gleb
Ivonin Denis
Juodelis Osvaldas
Kacerauskas Agnius
Kandybina Viktoriia
Karpina Maria
Kashkin Egor
Katsman Lev
Kerlin Vital
Khairullin Shamil
Khanin Aleksandr
Kilarev Maksim
Kiselev Maksim
Kleniushina Veronika
Knyazev Egor
Kolish Anastasia
Komova Anastasiia
Korzunova Karina
Kotov Anton
Kraskovskii Aleksandr
Kronfeld Iris
Krychautsou Siarhei
Kudinova Valeriia
Kulakov Danila
Kulemina Anna
Kuprikova Aleksandra
Kutergin Leonid
Labanau Andrei
Lazarev Petr
Lebedev Pavel
Lekomtseva Anastasiya
Ligieva Zoya
Linev Pavel
Lissovenko Anita
Liubushkina Iuliia
Loginova Diana
Lohvinov Artjom
Loos Alexander
Lusin Aleksandr
Lyadvik Egor
Lyzkova Anna
Makeev Aleksandr
Maliarenka Yury
Malinina Natalia
Malyugina Polina
Maslov Daniil
Mazhukina Ksenia
Medvedeva Elizaveta
Melnikova Daria
Michalev Kiril
Migunov Oleg
Molodtsova Olesya
Morev Viktor
Morgunova Alexandra
Moshkov Nikita
Moskvin Egor
Mylnikov Igor
Nazarov Daniil
Nefedova Irina
Nikitchanka Alina
Nikulin Ivan
Nitsyieuski Aliaksei
Oleinik Irina
Orlov Ivan
Osetrin Alexandr
Osokin Vladislav
Ovchinnikov Egor
Pak Vasilii
Patseyeva Hanna
Pavlotskiy Boris
Petruk Dmitriy
Pokatov Stepan
Polishchuk Aleksandr
Poluyanov Elisey
Popova Anna
Postylyakova Yana
Pravdina Elizaveta
Prives Yoav
Riliskyte Emilija
Riliskyte Kornelija
Rub Elina
Rukletsov Vladislav
Ryabova Yuliya
Safronova Alexandra
Salakhutdinov Rodion
Samsonov Vladislav
Samsutina Elizaveta
Sanko Maxim
Savina Ekaterina
Semenova Daria
Semin Artem
Semyorkin Ilia
Sergeeva Ekaterina
Shakurova Anastasia
Shapkin Viktor
Shemelin Egor
Shevtcova Anastasiia
Shiryaeva Raisa
Shkrabalyuk Konstantin
Shoifer Neli
Sidorenko Vladimir
Simon Mathan
Sinay Itshak
Slautina Arina
Smirnov Anatolii
Stankevicius Medardas
Stepanov Ivan
Tarutin Pavel
Tentser Liubov
Tikhonov Artem
Tikhonov Bogdan
Titov Ivan
Tiutriumov Aleksandr
Travin Danila
Trigolos Daria
Trukhankina Vasilisa
Tsikhanava Lizaveta
Tsook Sagi Inbar
Ushakova Alexandra
Utkin Aleksey
Vakhliayeva Kastiaryna
Vasilieva Aleftina
Verhunou Raman
Vilenchyts Nikita
Vishniakova Olga
Volenko Anastasia
Volin Lev
Volkova Uliana
Volokh Liel
Voloshina Anna
Vuhka Maksim
Ziberova Anastasia
Zimarin Artem
Zironova Ekaterina
Zubkova Anna
Country
All
Белоруссия
Израиль
Казахстан
Литва
Россия
Эстония
Category
All
Cadet Boys' Singles
Cadet Boys' Teams
Cadet Girls' Singles
Cadet Girls' Teams
Junior Boys' Singles
Junior Boys' Teams
Junior Girls' Singles
Junior Girls' Teams
«
1
2
3
4
5
...
8
9
»
Date
Etap
Player(s) 1
Player(s) 2
Score
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
2
Kerlin Vital
Opponent:
Malyugina Polina
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
3
Zironova Ekaterina
Opponent:
Malyugina Polina
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
3
Abraamian Elizabet
Opponent:
Kerlin Vital
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
1
Bespalova Ekaterina
Opponent:
Kronfeld Iris
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
1
Golubeva Ekaterina
Opponent:
Fischenko Anna
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
2
Bespalova Ekaterina
Opponent:
Golubeva Ekaterina
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
2
Kronfeld Iris
Opponent:
Fischenko Anna
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
3
Bespalova Ekaterina
Opponent:
Fischenko Anna
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
3
Golubeva Ekaterina
Opponent:
Kronfeld Iris
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
1
Itkina Anastasiia
Opponent:
Riliskyte Emilija
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
1
Vishniakova Olga
Opponent:
Fomina Anastasia
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
2
Itkina Anastasiia
Opponent:
Vishniakova Olga
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
2
Riliskyte Emilija
Opponent:
Fomina Anastasia
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
3
Itkina Anastasiia
Opponent:
Fomina Anastasia
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
3
Vishniakova Olga
Opponent:
Riliskyte Emilija
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
1
Semenova Daria
Opponent:
Riliskyte Kornelija
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
1
Malinina Natalia
Opponent:
Korzunova Karina
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
2
Semenova Daria
Opponent:
Malinina Natalia
Score:
3:2
2:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
2
Riliskyte Kornelija
Opponent:
Korzunova Karina
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
3
Semenova Daria
Opponent:
Korzunova Karina
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
3
Malinina Natalia
Opponent:
Riliskyte Kornelija
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Nikitchanka Alina
Opponent:
Shiryaeva Raisa
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Samsutina Elizaveta
Opponent:
Abraamian Elizabet
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Avameri Airi
Opponent:
Golubeva Ekaterina
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Vakhliayeva Kastiaryna
Opponent:
Rub Elina
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Chernoray Daria
Opponent:
Kolish Anastasia
Score:
2:4
1:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Bogdanova Nadezhda
Opponent:
Burkova Anastasia
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Kandybina Viktoriia
Opponent:
Shoifer Neli
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Fedorchukova Daria
Opponent:
Patseyeva Hanna
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Trigolos Daria
Opponent:
Kleniushina Veronika
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Trukhankina Vasilisa
Opponent:
Nefedova Irina
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Ryabova Yuliya
Opponent:
Semenova Daria
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Pravdina Elizaveta
Opponent:
Lekomtseva Anastasiya
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Gelman Shelli
Opponent:
Zironova Ekaterina
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Lissovenko Anita
Opponent:
Ispirian Angelina
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Tsikhanava Lizaveta
Opponent:
Komova Anastasiia
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Bagapova Valeria
Opponent:
Volkova Uliana
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Nikitchanka Alina
Opponent:
Abraamian Elizabet
Score:
4:0
1:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Golubeva Ekaterina
Opponent:
Rub Elina
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Kolish Anastasia
Opponent:
Burkova Anastasia
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Shoifer Neli
Opponent:
Patseyeva Hanna
Score:
2:4
0:2
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Trigolos Daria
Opponent:
Nefedova Irina
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Ryabova Yuliya
Opponent:
Lekomtseva Anastasiya
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Zironova Ekaterina
Opponent:
Ispirian Angelina
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Komova Anastasiia
Opponent:
Bagapova Valeria
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
8
Nikitchanka Alina
Opponent:
Rub Elina
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
8
Kolish Anastasia
Opponent:
Patseyeva Hanna
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
8
Trigolos Daria
Opponent:
Ryabova Yuliya
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
8
Ispirian Angelina
Opponent:
Bagapova Valeria
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
4
Nikitchanka Alina
Opponent:
Kolish Anastasia
Score:
4:1
1:2
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
4
Trigolos Daria
Opponent:
Bagapova Valeria
Score:
4:2
2:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
2
Nikitchanka Alina
Opponent:
Trigolos Daria
Score:
1:4
0:2
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Volenko Anastasia
Opponent:
Gusar Polina
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Feldman Heni
Opponent:
Gradova Ekaterina
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Fedotova Milena
Opponent:
Zubkova Anna
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Ilkhamzhanova Malika
Opponent:
Dudar Alena
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Gavrilova Anna
Opponent:
Savina Ekaterina
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Vasilieva Aleftina
Opponent:
Ushakova Alexandra
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Ligieva Zoya
Opponent:
Boyko Anna
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Borisova Viktorya
Opponent:
Sergeeva Ekaterina
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Hanson Reelica
Opponent:
Liubushkina Iuliia
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Dulaeva Daria
Opponent:
Oleinik Irina
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Postylyakova Yana
Opponent:
Volokh Liel
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Golubeva Anastasiia
Opponent:
Melnikova Daria
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Antipova Ekaterina
Opponent:
Slautina Arina
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Medvedeva Elizaveta
Opponent:
Averkieva Tatiana
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Malinina Natalia
Opponent:
Gusar Polina
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Feldman Heni
Opponent:
Zubkova Anna
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Ilkhamzhanova Malika
Opponent:
Savina Ekaterina
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Vasilieva Aleftina
Opponent:
Boyko Anna
Score:
0:3
1:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Sergeeva Ekaterina
Opponent:
Hanson Reelica
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Dulaeva Daria
Opponent:
Postylyakova Yana
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Golubeva Anastasiia
Opponent:
Slautina Arina
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Medvedeva Elizaveta
Opponent:
Haletskaya Maryia
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
8
Malinina Natalia
Opponent:
Feldman Heni
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
8
Savina Ekaterina
Opponent:
Boyko Anna
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
8
Hanson Reelica
Opponent:
Dulaeva Daria
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
8
Golubeva Anastasiia
Opponent:
Medvedeva Elizaveta
Score:
3:0
1:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
4
Malinina Natalia
Opponent:
Boyko Anna
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
4
Dulaeva Daria
Opponent:
Golubeva Anastasiia
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
2
Boyko Anna
Opponent:
Golubeva Anastasiia
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Nikulin Ivan
Opponent:
Titov Ivan
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Artemenko Nikita
Opponent:
Tiutriumov Aleksandr
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Stankevicius Medardas
Opponent:
Imankadyrov Anvar
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Abusev Artur
Opponent:
Zimarin Artem
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Simon Mathan
Opponent:
Semin Artem
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Hiisku Artjom
Opponent:
Tikhonov Artem
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Besshaposhnikov Andrei
Opponent:
Mylnikov Igor
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Vilenchyts Nikita
Opponent:
Ivonin Denis
Score:
0:4
0:2
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Samsonov Vladislav
Opponent:
Tikhonov Bogdan
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Makeev Aleksandr
Opponent:
Kotov Anton
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Isakov Ilya
Opponent:
Khanin Aleksandr
Score:
0:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Stepanov Ivan
Opponent:
Kiselev Maksim
Score:
2:4
0:2
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Travin Danila
Opponent:
Tarutin Pavel
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Maslov Daniil
Opponent:
Katsman Lev
Score:
3:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Fedotov Petr
Opponent:
Khairullin Shamil
Score:
4:2
1:0
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
32
Berezin Ilya
Opponent:
Lusin Aleksandr
Score:
0:4
0:2
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Nikulin Ivan
Opponent:
Tiutriumov Aleksandr
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Stankevicius Medardas
Opponent:
Abusev Artur
Score:
0:4
0:3
Video
Date:
29 Nov 2014
Etap:
16
Simon Mathan
Opponent:
Tikhonov Artem
Score:
4:1
1:0
Video
«
1
2
3
4
5
...
8
9
»