⇧
⇩
News
Analytics
The skill of players in different countries
ITTF Ranking Analytics Demographics Report
Righties versus Lefties
Attack versus Defense
Shakehand vs penhold
A competition analysis of the single disciplines in table tennis
A competition analysis of the double disciplines in table tennis
Most common scores in table tennis
Rankings
ITTF rankings: Women
ITTF rankings: Men
Popularity Ratings: Blades
Popularity Ratings: Rubbers
Videos
International matches
Video search
List of tournaments
Weird videos
Training videos
Educational videos
Historical videos
Disabled athletes
Information
List of tournaments ITTF
Search for match results
Contacts
2018 French Junior and Cadet Open (France, Metz, 29.04.2018-29.04.2018)
Player
All
Abraamian Elizabet
Akae Kaho
Al Hamra Marose
Al-Dahiri Alyameen
Amorim Vitor
Asazu Aoto
Baasan Nomin
Bako Radim
Barbosa Ariel
Bardet Lilian
Beaudron Clara
Belik Simon
Berger Leonie
Bernet Melanie
Bertrand Irvin
Bessa David
Bjurstrom Jacob
Blanariu Dionisie
Blaskova Zdena
Bondarenko-Getz Katharina
Bondareva Anastasia
Boubekeur Boualem Yanice
Bourrassaud Florian
Brard Romain
Burgos Nicolas
Cai Fong-En
Chapet Marie
Chatzilygeroudis Gerasimos
Chau Wing Sze
Chen Chun-Yi
Chen Ting-Ting
Cherkes Ruslan
Chevallier Clemence
Chirita Cristian
Chirita Iulian
Chitale Diya Parag
Chomis Chloe
Chou Ping-Cheng
Claude Ethan
Cok Isa
Colle Tom
Cozmolici Felix
Culpedin Emir
Da Silva Samuel
De Nodrest Leo
De Stoppeleire Clea
Degros Nicolas
Delincak Filip
Deschamps Hugo
Devos Laurens
Diaz Adriana
Dorr Esteban
Dragoman Andreea
Duvivier Estelle
Dvoynikov Artem
Edvinsson Jennie
Eriksson Sofie
Farcy Lucie
Feng Yi-Hsin
Fox Tayler
Francisco Jose Pedro
Frete Loa-Line
Frete Lou
Gales Larissa
Gauthier Lucie
Ghosh Swastika
Girod Dorian
Glemba Agathe
Gomes Goncalo
Grammatopoulou Daniela
Grein Lena
Hamache Bilal
Hansson Matilda
Hardmeier Elias
Hoermann Hannes
Hollo Mike
Hsu Chen-Feng
Hu Shiyao
Huang Yan-Jie
Hudusan Andreea
Iacob Bogdan
Ianau Natalia
Ianau Patricia
Ilcikova Anezka
Ivanco Felix
Ivanov Gleb
Jellouli Milhane
Jin Mengyan
John Lydia
Kaplun Yeva
Kashiwa Takeru
Katsman Lev
Kaufmann Annett
Kazantseva Kristina
Kirner Jana
Klee Sophia
Klempererova Anna
Kohler Felix
Koldas Tomas
Kosolosky Olav
Koszulap Natacha
Kouraichi Alexis
Kraskovskii Aleksandr
Kroon Mireille
Kuang Li
Laffineur Louis
Laine Campino Louis
Lebrun Felix
Lee Ka Yee
Li Hsin-Yang
Li Tiago
Lin Chin-Chieh
Lindso Daniel
Lutz Camille
Lutz Charlotte
Maciel Luis
Mahoudo Benjamin
Makarov Vladislav
Malinina Natalia
Mantz Sarah
Marteau Berenice
Martinko Tomas
Matos Ines
Maurer Ludivine
Meissner Cedric
Meng Fanbo
Mitrofan Luciana
Mobarek Lucie
Monteiro Silas
Moro Alberto
Mostafavi Leili
Moullet Barish
Movileanu Darius
Munoz Monica
Muskantor Rebecca
Nemaciuc Mihai
Oehme Benno
Okubo Hikari
Oprea Dragos Florin
Osiro Pedro
Ott Lukas
Pach Kamil
Papadimitriou Malamatenia
Patil Deepit
Pauly Prost Amelie
Pavade Prithika
Pennec Julie
Picard Vincent
Plaian Tania
Poncin Julie
Poret Thibault
Pranjkovic Naomi
Raharimanana Hanitra
Rakotoarimanana Fabio
Randriantsoa Vony Ange
Rassenfosse Adrien
Ray Sofia
Rembert Bastien
Richards Beth
Riliskyte Emilija
Riliskyte Kornelija
Rinderer Daniel
Rolland Jules
Romanens Bastien
Rosca Mihai
Ryzhov Sergey
Sabhi Myshaal
Sahle Carl
Santos Silvia
Scharrer Mauro
Schreiner Franziska
Senkbeil Vincent
Shi Xunyao
Shigapova Kamilla
Silva Celia
Silva Joao
Singeorzan Ioana
Sinkarova Dasa
Sinkarova Monika
Skala Radek
Slautina Arina
Stalzer Adam
Stamm Ursina
Stepanova Gabriela
Stortz Jele
Stullerova Eliska
Stumper Kay
Sugasawa Yukari
Sun Yizhen
Tai Ming-Wei
Tao Yuchang
Tentser Liubov
Tiefenbrunner Laura
Toftaker Martine
Tomica Andrei
Tu Wenna
Tullii Nina
Turrini Rafael
Tveit Leah
Ullmann Lleyton
Uritu Denisa
Ursu Vladislav
Van Dessel Jonathan
Vasendova Jana
Vishniakova Olga
Volin Lev
Watson Benedict
Wen Ruei-Ling
Wetzel Felix
Wetzel Katarina
Whitton Lara
Wong Chin Yau
Xiang Peng
Xu Haidong
Xu Yingbin
Yang Yiyun
Yu Heyi
Zaharia Elena
Zamfir Mihai
Zavarykina Alina
Zemmal Elian
Zhang Binyue
Zheng Dorian
Zigon Ziga
Zironova Ekaterina
Country
All
Алжир
Бельгия
Бразилия
Германия
Гонконг
Греция
Индия
Китай
Литва
Люксембург
Мексика
Молдавия
Норвегия
Португалия
Пуэрто-Рико
Россия
Румыния
Словакия
Словения
Тайвань
Украина
Уэльс
Финляндия
Франция
Чехия
Чили
Швейцария
Швеция
Япония
Category
All
Cadet Boys Doubles
Cadet Boys' Singles
Cadet Boys' Teams
Cadet Girls Doubles
Cadet Girls' Singles
Cadet Girls' Teams
Junior Boys' Doubles
Junior Boys' Singles
Junior Boys' Teams
Junior Girls' Doubles
Junior Girls' Singles
Junior Girls' Teams
«
1
2
...
7
8
9
...
11
12
»
Date
Etap
Player(s) 1
Player(s) 2
Score
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
4
Akae Kaho
Sugasawa Yukari
Opponent:
Cai Fong-En
Chau Wing Sze
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
4
Gauthier Lucie
Mostafavi Leili
Opponent:
Shi Xunyao
Sun Yizhen
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
2
Cai Fong-En
Chau Wing Sze
Opponent:
Shi Xunyao
Sun Yizhen
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Fox Tayler
Ullmann Lleyton
Opponent:
Deschamps Hugo
Jellouli Milhane
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Iacob Bogdan
Laffineur Louis
Opponent:
Romanens Bastien
Scharrer Mauro
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Lin Chin-Chieh
Pach Kamil
Opponent:
Belik Simon
Stalzer Adam
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Chou Ping-Cheng
Huang Yan-Jie
Opponent:
Claude Ethan
Lebrun Felix
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Bessa David
Silva Joao
Opponent:
Poret Thibault
Zemmal Elian
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Hoermann Hannes
Senkbeil Vincent
Opponent:
Chirita Iulian
Culpedin Emir
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Lindso Daniel
Sahle Carl
Opponent:
Brard Romain
Mahoudo Benjamin
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Maciel Luis
Monteiro Silas
Opponent:
Delincak Filip
Ivanco Felix
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Hollo Mike
Kohler Felix
Opponent:
Chen Chun-Yi
Hsu Chen-Feng
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Kouraichi Alexis
Laine Campino Louis
Opponent:
Cherkes Ruslan
Tao Yuchang
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Patil Deepit
Zigon Ziga
Opponent:
Blanariu Dionisie
Rosca Mihai
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
16
Kuang Li
Xiang Peng
Opponent:
Deschamps Hugo
Jellouli Milhane
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
16
Iacob Bogdan
Laffineur Louis
Opponent:
Belik Simon
Stalzer Adam
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
16
Makarov Vladislav
Ryzhov Sergey
Opponent:
Chou Ping-Cheng
Huang Yan-Jie
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
16
Bessa David
Silva Joao
Opponent:
Movileanu Darius
Tomica Andrei
Score:
1:3
0:2
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
16
Rakotoarimanana Fabio
Sabhi Myshaal
Opponent:
Chirita Iulian
Culpedin Emir
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
16
Brard Romain
Mahoudo Benjamin
Opponent:
Delincak Filip
Ivanco Felix
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
16
Hollo Mike
Kohler Felix
Opponent:
Cherkes Ruslan
Tao Yuchang
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
16
Blanariu Dionisie
Rosca Mihai
Opponent:
Degros Nicolas
Rassenfosse Adrien
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
8
Kuang Li
Xiang Peng
Opponent:
Belik Simon
Stalzer Adam
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
8
Makarov Vladislav
Ryzhov Sergey
Opponent:
Movileanu Darius
Tomica Andrei
Score:
2:3
2:2
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
8
Rakotoarimanana Fabio
Sabhi Myshaal
Opponent:
Brard Romain
Mahoudo Benjamin
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
8
Cherkes Ruslan
Tao Yuchang
Opponent:
Degros Nicolas
Rassenfosse Adrien
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
4
Kuang Li
Xiang Peng
Opponent:
Movileanu Darius
Tomica Andrei
Score:
3:1
2:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
4
Brard Romain
Mahoudo Benjamin
Opponent:
Degros Nicolas
Rassenfosse Adrien
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
2
Kuang Li
Xiang Peng
Opponent:
Degros Nicolas
Rassenfosse Adrien
Score:
3:1
3:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Ghosh Swastika
Whitton Lara
Opponent:
Duvivier Estelle
Ianau Natalia
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Farcy Lucie
Lutz Charlotte
Opponent:
Bondarenko-Getz Katharina
Stortz Jele
Score:
3:1
2:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Berger Leonie
Mitrofan Luciana
Opponent:
Beaudron Clara
De Stoppeleire Clea
Score:
2:1
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Sinkarova Monika
Stullerova Eliska
Opponent:
Toftaker Martine
Wetzel Katarina
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Klempererova Anna
Vasendova Jana
Opponent:
Bernet Melanie
Tullii Nina
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Hu Shiyao
Jin Mengyan
Opponent:
Kaufmann Annett
Pranjkovic Naomi
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Matos Ines
Santos Silvia
Opponent:
Baasan Nomin
Hansson Matilda
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Chapet Marie
Chevallier Clemence
Opponent:
Ianau Patricia
Singeorzan Ioana
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Frete Loa-Line
Ray Sofia
Opponent:
Akae Kaho
Sugasawa Yukari
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
32
Frete Lou
Mobarek Lucie
Opponent:
Tentser Liubov
Zavarykina Alina
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
16
Abraamian Elizabet
Slautina Arina
Opponent:
Duvivier Estelle
Ianau Natalia
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
16
Farcy Lucie
Lutz Charlotte
Opponent:
Muskantor Rebecca
Tveit Leah
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
16
Berger Leonie
Mitrofan Luciana
Opponent:
Toftaker Martine
Wetzel Katarina
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
16
Klempererova Anna
Vasendova Jana
Opponent:
Chomis Chloe
Pavade Prithika
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
16
Riliskyte Emilija
Riliskyte Kornelija
Opponent:
Hu Shiyao
Jin Mengyan
Score:
1:3
0:2
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
16
Matos Ines
Santos Silvia
Opponent:
Ianau Patricia
Singeorzan Ioana
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
16
Grammatopoulou Daniela
Papadimitriou Malamatenia
Opponent:
Akae Kaho
Sugasawa Yukari
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
16
Frete Lou
Mobarek Lucie
Opponent:
Klee Sophia
Zaharia Elena
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
8
Duvivier Estelle
Ianau Natalia
Opponent:
Muskantor Rebecca
Tveit Leah
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
8
Berger Leonie
Mitrofan Luciana
Opponent:
Chomis Chloe
Pavade Prithika
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
8
Hu Shiyao
Jin Mengyan
Opponent:
Ianau Patricia
Singeorzan Ioana
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
8
Akae Kaho
Sugasawa Yukari
Opponent:
Klee Sophia
Zaharia Elena
Score:
3:1
2:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
4
Muskantor Rebecca
Tveit Leah
Opponent:
Berger Leonie
Mitrofan Luciana
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
4
Hu Shiyao
Jin Mengyan
Opponent:
Akae Kaho
Sugasawa Yukari
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
2
Muskantor Rebecca
Tveit Leah
Opponent:
Akae Kaho
Sugasawa Yukari
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Zheng Dorian
Opponent:
Asazu Aoto
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Hamache Bilal
Opponent:
Kashiwa Takeru
Score:
3:1
2:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Bourrassaud Florian
Opponent:
Kraskovskii Aleksandr
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
2
Zheng Dorian
Opponent:
Xu Haidong
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
2
Hamache Bilal
Opponent:
Yu Heyi
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
2
Bourrassaud Florian
Opponent:
Xu Yingbin
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
3
Asazu Aoto
Opponent:
Xu Haidong
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
3
Kashiwa Takeru
Opponent:
Yu Heyi
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
3
Ivanov Gleb
Opponent:
Xu Yingbin
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Koldas Tomas
Opponent:
Zamfir Mihai
Score:
0:3
0:2
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Chatzilygeroudis Gerasimos
Opponent:
Oprea Dragos Florin
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Turrini Rafael
Opponent:
Nemaciuc Mihai
Score:
3:2
1:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Koldas Tomas
Opponent:
Oprea Dragos Florin
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
2
Turrini Rafael
Opponent:
Feng Yi-Hsin
Score:
0:3
0:2
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
2
Koldas Tomas
Opponent:
Li Hsin-Yang
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
2
Chatzilygeroudis Gerasimos
Opponent:
Tai Ming-Wei
Score:
0:3
0:2
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
3
Feng Yi-Hsin
Opponent:
Zamfir Mihai
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
3
Li Hsin-Yang
Opponent:
Oprea Dragos Florin
Score:
3:1
2:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
3
Tai Ming-Wei
Opponent:
Nemaciuc Mihai
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Katsman Lev
Opponent:
Hardmeier Elias
Score:
3:0
3:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Dvoynikov Artem
Opponent:
Girod Dorian
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Volin Lev
Opponent:
Osiro Pedro
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
2
Girod Dorian
Opponent:
Rolland Jules
Score:
0:3
0:2
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
2
Osiro Pedro
Opponent:
Bertrand Irvin
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
2
Moullet Barish
Opponent:
Rembert Bastien
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
3
Katsman Lev
Opponent:
Bertrand Irvin
Score:
0:3
0:4
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
3
Dvoynikov Artem
Opponent:
Rembert Bastien
Score:
1:3
0:2
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
3
Volin Lev
Opponent:
Rolland Jules
Score:
3:0
1:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
3
Katsman Lev
Opponent:
Rembert Bastien
Score:
0:3
1:2
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
De Nodrest Leo
Opponent:
Bako Radim
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Picard Vincent
Opponent:
Martinko Tomas
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Bardet Lilian
Opponent:
Skala Radek
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
2
Bako Radim
Opponent:
Meng Fanbo
Score:
0:3
0:2
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
2
Martinko Tomas
Opponent:
Stumper Kay
Score:
1:3
0:4
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
2
Skala Radek
Opponent:
Meissner Cedric
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
3
Stumper Kay
Opponent:
Bardet Lilian
Score:
3:2
5:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
3
Meng Fanbo
Opponent:
De Nodrest Leo
Score:
3:1
3:3
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
3
Meissner Cedric
Opponent:
Picard Vincent
Score:
3:1
2:1
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Francisco Jose Pedro
Opponent:
Watson Benedict
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Amorim Vitor
Opponent:
Colle Tom
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Li Tiago
Opponent:
Al-Dahiri Alyameen
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Oehme Benno
Opponent:
Ursu Vladislav
Score:
0:3
0:2
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Rinderer Daniel
Opponent:
Burgos Nicolas
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Wetzel Felix
Opponent:
Cozmolici Felix
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
1
Oehme Benno
Opponent:
Burgos Nicolas
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
29 Apr 2018
Etap:
2
Wetzel Felix
Opponent:
Amorim Vitor
Score:
3:2
1:1
Video
«
1
2
...
7
8
9
...
11
12
»