⇧
⇩
News
Analytics
The skill of players in different countries
ITTF Ranking Analytics Demographics Report
Righties versus Lefties
Attack versus Defense
Shakehand vs penhold
A competition analysis of the single disciplines in table tennis
A competition analysis of the double disciplines in table tennis
Most common scores in table tennis
Rankings
ITTF rankings: Women
ITTF rankings: Men
Popularity Ratings: Blades
Popularity Ratings: Rubbers
Videos
International matches
Video search
List of tournaments
Weird videos
Training videos
Educational videos
Historical videos
Disabled athletes
Information
List of tournaments ITTF
Search for match results
Contacts
2019 ITTF-European Championships (France, Nantes, 08.09.2019-08.09.2019)
Player
All
Adamsky Karina
Akkuzu Can
Alexandrov Teodor
Alicic Armin
Aliyev Sanan
Allahverdiyev Vazir
Allegro Martin
Altinkaya Sibel
Amato Antonino
Andreeva Liidia
Ansari Mahammad Ibrahim
Apolonia Tiago
Aschwanden Rahel
Avameri Airi
Badowski Marek
Bajor Natalia
Bakic Luka
Balazova Barbora
Baltushite Marharyta
Baravok Katsiaryna
Bardsley Charlotte
Baskutyte Ugne
Ben Ari Omri
Ben-Ari Aviv
Berardi Mattia
Bergand Filippa
Bergstrom Linda
Berner Sondre
Bilenko Tetyana
Bobocica Mihai
Bogdanova Nadezhda
Boll Timo
Brateyko Solomiya
Bulatovic Dusan
Busatlic Belma
Caballero Carlos
Cameron Niall
Cantero Jesus
Carlsen Rebekka
Carvalho Diogo
Cathcart Owen
Cechova Dana
Chaplygin Maxim
Chasselin Pauline
Christensen Stefanie
Christoforaki Maria
Ciociu Traian
Cipin Filip
Citaku Baton
Colantoni Chiara
Cosic Dora
Crisan Adrian
Curry Dylan
Dalgleish Colin
De Nutte Sarah
Degraef Margo
Devos Robin
Dielissen Marc
Dilling Andreas
Dobreva Polina
Doherty Sean
Dor Karmit
Doval Ilka
Drinkhall Paul
Duranspahic Admir
Dvorak Galia
Dyjas Jakub
Dymytrenko Anastasiya
Earley Thomas
Ecseki Nandor
Edwards Gillian
Eerland Britt
Ekholm Matilda
Elliott Lucy
Eminova Bilura
Eriksson Sofie
Erkheikki Anna-Sofia
Fajmut Manca
Falck Mattias
Farrell Ryan
Fegerl Stefan
Fernandez Alba
Fins Rita
Floras Robert
Flore Tristan
Franco Carlos
Franziska Patrick
Freitas Marcos
Gacina Andrej
Gadiev Vildan
Gafarli Yusif
Galic Alex
Garayeva Nazakat
Gardos Robert
Gasnier Laura
Gauzy Simon
Gelman Shelli
Geraldo Joao
Giardi Federico
Gillen Alexander
Gionis Panagiotis
Girod Dorian
Gjelle Maja Haugen
Glod Eric
Golovanov Stanislav
Gommers Rajko
Gonderinger Tessy
Grebnev Maksim
Grigelova Natalia
Grininger Thomas
Grofova Karin
Groth Jonathan
Grzybowska-Franc Katarzyna
Gunduz Ibrahim
Gunduz Ziver
Habesohn Daniel
Hadziahmetovic Emina
Han Ying
Hanson Reelica
Haponova Hanna
Harac Ece
Haug Borgar
Ho Tin-Tin
Horvathova Simona
Hristonov Hristo
Hristova Kalina
Hu Melek
Hud Veronika
Ilieva Ivet
Imanova Maryam
Ionescu Ovidiu
Ismailov Sadi
Israeli Tal
Itzhaki Sinai
Ivonin Denis
Jancarik Lubomir
Jarvis Tom
Jazbec Ida
Jeger Mateja
Jevtovic Marko
Jokic Tijana
Jonsson Jennifer
Jorgic Darko
Jurkova Eva
Kahraman Betul Nur
Kallberg Anton
Kallberg Christina
Karabaxhak Fatih
Karakasevic Aleksandar
Karlin Vital
Karlsson Kristian
Katic Ivor
Kellermann Sophia
Khanin Aleksandr
Kill Christian
Kirichenko Anna
Kiselev Maksim
Kodjabashev Denislav
Kojic Frane
Kolish Anastasia
Konecny Tomas
Konjic Edin
Konsbruck Danielle
Konstantinopoulos Giorgos
Konstantinopoulos Konstantinos
Koszulap Natacha
Kou Lei
Koyama Jaelyn
Kozul Deni
Krastev Petyo
Kreanga Kalinikos
Kroon Mireille
Kubik Maciej
Kukulkova Tatiana
Kulczycki Samuel
Kusinska Klaudia
Labosova Ema
Lakatos Tamas
Lambiet Florent
Lang Kristin
Latt Katlin
Laurenti Jamila
Lebesson Emmanuel
Leggett Faye
Lesiv Rimas
Levajac Dimitrije
Levenko Andreas
Li Ahmet
Li Fen
Li Jie
Li Qian
Lind Anders
Lindholm Eskil
Liu Jia
Liventsov Alexey
Loeuillette Stephanie
Lundstrom Annika
Lung Lisa
Lupulesku Izabela
Lusin Aleksandr
Luuk Mart
Machado Carlos
Madarasz Dora
Maguire Gavin
Mahmuti Kreshnik
Majoros Bence
Majstorovic Ilija
Maksuti Aneta
Malobabic Ivana
Maloku Yilli
Mamedov Emin
Mantz Chantal
Marchetti Nathalie
Markovic Snezana
Martins Raquel
Matelova Hana
Matkovic Luka
Maze Michael
Mcbeath David
Mccreery Paul
Melaikaite Auguste
Meringdal Fredrik
Merzlikin Taras
Meyer Sarah
Michely Gilles
Migot Marie
Mihailovic Luka
Mikhailova Polina
Mikutis Tomas
Milojica Sanja
Mischek Karoline
Mittelham Nina
Mladenovic Luka
Mongiusti Mattias
Monteiro Dodean Daniela
Monteiro Joao
Moregard Truls
Moret Rachel
Morrison Calum
Mosconi Veronica
Mutti Leonardo
Mutti Matteo
Naumi Alex
Ni Xia Lian
Nikitchanka Alina
Norlem Izabell
Noskova Yana
Novota Samuel
Nuytinck Cedric
Oconnor Miikka
Odorova Eva
Oksanen Jannika
Olah Benedek
Oliveira Leila
Oostwouder Ewout
Opeka Lara
Ovtcharov Dimitrij
Oyebode John
Ozkaya Gul Pembe
Papageorgiou Konstantinos
Paridi Konstantina
Partyka Natalia
Paskauskiene Ruta
Paulin Lea
Pavlovich Viktoria
Payet Denise
Pergel Szandra
Persson Jon
Pesotska Margaryta
Petek Petra
Petkov Marko
Peto Zsolt
Petrova Valeria
Piccolin Giorgia
Piccolin Jordy
Piciulin Gabriele
Pinto Daniele
Pistej Lubomir
Pitchford Liam
Plaistow Rebecca
Platonov Pavel
Pletea Cristian
Polansky Tomas
Polcanova Sofia
Posch Lars
Pota Georgina
Privalova Alexandra
Pryshchepa Ievgen
Pucar Tomislav
Puchovanova Nikoleta
Pukk Oskar
Rabinovich Shimon
Radovic Filip
Radulovic Filip
Ramirez Sara
Rasimaviciene Aukse
Rasmussen Tobias
Razouk Yaser
Reinol Vitalia
Reust Celine
Riliskyte Kornelija
Riniotis Anastasios
Robinson Ashley
Robles Alvaro
Rumgay Gavin
Saaremae Rivo
Sahin Zihni
Said Esin
Samara Elizabeta
Samsonov Vladimir
Santomauro Fabio
Savic Aleksandra
Schustermann Jonatan
Sehic Elda
Serdaroglu David
Sereda Peter
Sgouropoulos Ioannis
Shabani Mentor
Shahgeldiyev Aliverdi
Shamruk Gleb
Shan Xiaona
Shao Jieni
Shcherbatykh Valeria
Shibaev Alexander
Sibley Kelly
Sidorenko Vladimir
Silva Andre
Silva Celia
Simon Mathan
Simonet Salome
Sipos Rares
Sirucek Pavel
Siruckova Aneta
Skachkov Kirill
Skattet Rikke
Skov Mie
Skucas Matas
Slazak Julia
Smirnov Aleksandr
Soine Samuli
Soine Toni
Solja Amelie
Solja Petrissa
Srebrnjak Dorina
Stankevicius Medardas
Stirling Lara
Stoyanov Niagol
Strazar Katarina
Strbikova Renata
Strogov Stanislav
Stuckyte Egle
Surjan Sabina
Szocs Bernadette
Szocs Hunor
Szudi Adam
Tailakova Mariia
Tan Wenling
Tauber Michael
Tennila Otto
Terpou Elisavet
Tian Yuan
Titievskaja Aleksandra
Todorovic Andrea
Tofant Ana
Tokic Bojan
Toliou Aikaterini
Tregler Tomas
Trigolos Daria
Tromer Laurens
Trosman Nicole
Tsaptsinos Maria
Tschanz Cedric
Tubikanec Ivana
Udra Alfredas
Ulucak Batuhan
Urikova Monika
Vainula Vallot
Valuch Alexander
Vannucci Marco
Venckute Vitalija
Vermaas Kim
Vignjevic Dragana
Vilkas Matas
Vivarelli Debora
Vorobeva Olga
Vovk Aleksandra
Vramencalieva Kristina
Waerstad Marcus
Walker Samuel
Walloe Sophie
Wan Yuan
Wang Yang
Wang Zengyi
Weber Lionel
Wegrzyn Katarzyna
Wetzel Katarina
Wilson Zak
Winter Sabine
Xiao Maria
Yang Xinyu
Yarashenka Vadim
Yefimov Viktor
Yiangou Marios
Yiangou Yiangos
Yigenler Abdullah
Yilmaz Ozge
Yilmaz Tugay
Yovkova Maria
Yu Fu
Zarif Audrey
Zavitsanou Georgia
Zhang Sofia-Xuan
Zhmudenko Yaroslav
Zibrat Jan
Country
All
Австрия
Азербайджан
Англия
Белоруссия
Бельгия
Болгария
Босния и Герцеговина
Венгрия
Германия
Греция
Дания
Израиль
Ирландия
Испания
Италия
Кипр
Косово
Литва
Люксембург
Нидерланды
Норвегия
Польша
Португалия
Россия
Румыния
Сан-Марино
Сербия
Словакия
Словения
Турция
Украина
Финляндия
Франция
Хорватия
Черногория
Чехия
Швейцария
Швеция
Шотландия
Эстония
Category
All
Men's Teams
Women's Teams
«
1
2
...
6
7
8
9
10
»
Date
Etap
Player(s) 1
Player(s) 2
Score
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Venckute Vitalija
Opponent:
Itzhaki Sinai
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Trosman Nicole
Opponent:
Oksanen Jannika
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Karlin Vital
Opponent:
Kirichenko Anna
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Adamsky Karina
Opponent:
Eriksson Sofie
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Trosman Nicole
Opponent:
Kirichenko Anna
Score:
1:3
2:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Karlin Vital
Opponent:
Oksanen Jannika
Score:
0:3
0:2
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
6
Lung Lisa
Opponent:
Markovic Snezana
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
6
Marchetti Nathalie
Opponent:
Milojica Sanja
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
6
Degraef Margo
Opponent:
Sehic Elda
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
5
Balazova Barbora
Opponent:
Marchetti Nathalie
Score:
3:2
3:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
5
Odorova Eva
Opponent:
Lung Lisa
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
5
Kukulkova Tatiana
Opponent:
Koszulap Natacha
Score:
0:3
1:3
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
5
Balazova Barbora
Opponent:
Lung Lisa
Score:
3:2
3:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
4
Markovic Snezana
Opponent:
Kukulkova Tatiana
Score:
1:3
0:2
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
4
Sehic Elda
Opponent:
Balazova Barbora
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
4
Milojica Sanja
Opponent:
Puchovanova Nikoleta
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Hadziahmetovic Emina
Opponent:
Marchetti Nathalie
Score:
1:3
1:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Cosic Dora
Opponent:
Lung Lisa
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Markovic Snezana
Opponent:
Degraef Margo
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Lung Lisa
Opponent:
Grigelova Natalia
Score:
3:1
2:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Degraef Margo
Opponent:
Balazova Barbora
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Koszulap Natacha
Opponent:
Odorova Eva
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Lung Lisa
Opponent:
Balazova Barbora
Score:
0:3
0:3
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Puchovanova Nikoleta
Opponent:
Busatlic Belma
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Horvathova Simona
Opponent:
Markovic Snezana
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Urikova Monika
Opponent:
Milojica Sanja
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Puchovanova Nikoleta
Opponent:
Markovic Snezana
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Altinkaya Sibel
Opponent:
Riliskyte Kornelija
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Yilmaz Ozge
Opponent:
Paskauskiene Ruta
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Kahraman Betul Nur
Opponent:
Baskutyte Ugne
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Mikhailova Polina
Opponent:
Melaikaite Auguste
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Vorobeva Olga
Opponent:
Riliskyte Kornelija
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Noskova Yana
Opponent:
Baskutyte Ugne
Score:
3:2
2:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Mikhailova Polina
Opponent:
Altinkaya Sibel
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Vorobeva Olga
Opponent:
Harac Ece
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Noskova Yana
Opponent:
Yilmaz Ozge
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Ho Tin-Tin
Opponent:
Degraef Margo
Score:
3:0
4:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Tsaptsinos Maria
Opponent:
Lung Lisa
Score:
1:3
0:4
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Bardsley Charlotte
Opponent:
Marchetti Nathalie
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Ho Tin-Tin
Opponent:
Lung Lisa
Score:
0:3
1:2
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Xiao Maria
Opponent:
Degraef Margo
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Dvorak Galia
Opponent:
Lung Lisa
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Zhang Sofia-Xuan
Opponent:
Marchetti Nathalie
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Dvorak Galia
Opponent:
Ho Tin-Tin
Score:
3:1
2:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Xiao Maria
Opponent:
Tsaptsinos Maria
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Zhang Sofia-Xuan
Opponent:
Payet Denise
Score:
3:0
3:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Todorovic Andrea
Opponent:
Petrova Valeria
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Jokic Tijana
Opponent:
Avameri Airi
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Maksuti Aneta
Opponent:
Hanson Reelica
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Vivarelli Debora
Opponent:
Hanson Reelica
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Tan Wenling
Opponent:
Avameri Airi
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Piccolin Giorgia
Opponent:
Petrova Valeria
Score:
3:1
2:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Colantoni Chiara
Opponent:
Surjan Sabina
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Vivarelli Debora
Opponent:
Todorovic Andrea
Score:
1:3
0:3
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Tan Wenling
Opponent:
Lupulesku Izabela
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Balazova Barbora
Opponent:
Toliou Aikaterini
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Kukulkova Tatiana
Opponent:
Paridi Konstantina
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Odorova Eva
Opponent:
Terpou Elisavet
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Reust Celine
Opponent:
Toliou Aikaterini
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Moret Rachel
Opponent:
Christoforaki Maria
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Aschwanden Rahel
Opponent:
Paridi Konstantina
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Moret Rachel
Opponent:
Toliou Aikaterini
Score:
3:2
1:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Reust Celine
Opponent:
Christoforaki Maria
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Moret Rachel
Opponent:
Kukulkova Tatiana
Score:
3:2
1:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Reust Celine
Opponent:
Balazova Barbora
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Aschwanden Rahel
Opponent:
Odorova Eva
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Moret Rachel
Opponent:
Balazova Barbora
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Imanova Maryam
Opponent:
Yovkova Maria
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Eminova Bilura
Opponent:
Dobreva Polina
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Garayeva Nazakat
Opponent:
Ilieva Ivet
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Strazar Katarina
Opponent:
Adamsky Karina
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Koyama Jaelyn
Opponent:
Trosman Nicole
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Tofant Ana
Opponent:
Karlin Vital
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Strazar Katarina
Opponent:
Trosman Nicole
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Koyama Jaelyn
Opponent:
Yovkova Maria
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Strazar Katarina
Opponent:
Dobreva Polina
Score:
2:3
0:2
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Tofant Ana
Opponent:
Hristova Kalina
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Koyama Jaelyn
Opponent:
Dobreva Polina
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Garayeva Nazakat
Opponent:
Trosman Nicole
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Imanova Maryam
Opponent:
Adamsky Karina
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Eminova Bilura
Opponent:
Karlin Vital
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Imanova Maryam
Opponent:
Trosman Nicole
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
2
Garayeva Nazakat
Opponent:
Adamsky Karina
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Strazar Katarina
Opponent:
Garayeva Nazakat
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Koyama Jaelyn
Opponent:
Imanova Maryam
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Tofant Ana
Opponent:
Eminova Bilura
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Yovkova Maria
Opponent:
Karlin Vital
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Dobreva Polina
Opponent:
Trosman Nicole
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
3
Hristova Kalina
Opponent:
Adamsky Karina
Score:
3:1
2:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Freitas Marcos
Opponent:
Yigenler Abdullah
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Apolonia Tiago
Opponent:
Gunduz Ibrahim
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Monteiro Joao
Opponent:
Gunduz Ziver
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Xiao Maria
Opponent:
Puchovanova Nikoleta
Score:
3:1
2:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Dvorak Galia
Opponent:
Balazova Barbora
Score:
3:2
1:1
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Zhang Sofia-Xuan
Opponent:
Labosova Ema
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Robles Alvaro
Opponent:
Pistej Lubomir
Score:
2:3
2:2
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Cantero Jesus
Opponent:
Wang Yang
Score:
1:3
0:2
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Machado Carlos
Opponent:
Valuch Alexander
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Robles Alvaro
Opponent:
Wang Yang
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
8 Sep 2019
Etap:
1
Cantero Jesus
Opponent:
Pistej Lubomir
Score:
3:0
2:0
Video
«
1
2
...
6
7
8
9
10
»