⇧
⇩
News
Analytics
The skill of players in different countries
ITTF Ranking Analytics Demographics Report
Righties versus Lefties
Attack versus Defense
Shakehand vs penhold
A competition analysis of the single disciplines in table tennis
A competition analysis of the double disciplines in table tennis
Most common scores in table tennis
Rankings
ITTF rankings: Women
ITTF rankings: Men
Popularity Ratings: Blades
Popularity Ratings: Rubbers
Videos
International matches
Video search
List of tournaments
Weird videos
Training videos
Educational videos
Historical videos
Disabled athletes
Information
List of tournaments ITTF
Search for match results
Contacts
2020 ITTF Junior Circuit Swedish Junior & Cadet Open (Sweden, Örebro, 23.02.2020-23.02.2020)
Player
All
Aaltonen Gabriela
Abdullina Arina
Abrahamsson Theo
Adamonyte Viltaute
Ahl Alexander
Alestedt Peter
Alfredsson Isak
Anand Shriya
Andreasen Casper Munk
Andreasen Sofus
Aoki Sachi
Arvidsson Edvin
Axelsson Sandra
Baasan Nomin
Bajpai Isha
Baranova Mariia
Berben Barry
Bergenblock William
Berger Leonie
Berntsen Oliver
Betz Ramona Maarit
Bielecki Patryk
Birriel Oscar
Bjorkryd David
Bokova Aleksandra
Bonding Schosler Ida
Boonyaprapa Naphong
Bozanovic Emilio
Burgos Brianna
Cabrera Mallette Emilia
Cabrera Rafael
Carlsson Charlie
Castro Daymar
Cathcart Owen
Chambet-Weil Remi
Chan Natalie
Cheng Janissa
Cherkes Ruslan
Chong Nicholas
Cok Isa
Colle Tom
Cope Joseph
Coton Adrien
Coton Flavien
Dahlstrom Noa
Dari Helga
Davies Rhys Llewellyn
De Boer Milo
De Stoppeleire Clea
Della Morte Hillevi
Dreier Soren
Dyekjaer Theo
Dymytrenko Anastasiya
Eckeroth Emma
Eckeroth Sofie
Edwardsson Isak
Eliseeva Maria
Ellermann Clara
Ellis Matthew
Elsisy Mohamed
Ernst Emine
Faizullin Artur
Farnes Michael Alexander Lindseth
Fiore Beatriz
Flaatten Sebastian
Fly-Kristensen Lasse
Fox Tayler
Franzen Nellie
Fred Josephina
Freij Nathalie
Friis Hansen Emil
Friis Martin
Froseth Martin
Gauthier Pierre-Anthony
Gauthier Sophie
Gavrilova Kseniia
Gerakios Georgios
Gilles Sohan
Girlea Maria
Girlea Mihai
Goda Hana
Gras Tim
Grebeniuk Andrii
Green Anna
Green Connor
Green Erin
Griesel Mia
Gronborg Jeppe Ulrik
Gronborg Johannes
Gustavsson Vidar
Haagensen Jocefina
Hansen Malene Dyrby
Hansson Matilda
Haraç Orhan Efe
Harac Ece
Harimoto Miwa
Haug Borgar
Havsteen Johan
Hedbom Max
Hedlund Annie
Heinig David Lund
Heljala Anni
Hochart Leana
Hoeier Erik
Holgersson Hannah
Hollo Mike
Hovden Hannah
Hovdenak Noah
Hulshof Lode
Hunter Joseph
Hursey Anna
Husrem Hedda
Hvid Noah
Ivanova Anastasiia
Ivanova Ekaterina
Jobs Hugo
Johansen Laust Ravn
Johansson Nina
Johnsson Emil
Joncas Emile
Jones Megan
Jonsson Joel
Jorguseska Dobrila
Kaburkin Maksim
Kahn Ivan
Kaim Laura
Kang Alyssa
Kaufmann Annett
Kelly Danielle
Kerr Gemma
Khosravi Sam
Koepke Heye
Koh Junhao
Koniukhov Ilia
Kovalova Daria
Kraus Luis
Kravets Yaroslav
Kurishchenko Mariia
Lai Chloe
Lam Khai
Lam Nathan
Larsen Matias
Larsson Dennis
Laursen Jacob
Lebeda Matyas
Lewandowski Patryk
Lindso Daniel
Lommen Daantje
Lou Sally
Lovha Mykhailo
Lum Nicholas
Lundqvist Elliot
Lutz Charlotte
Luu Finn
Madhu Bharath
Malov Oleksandr
Marozas Kasparas Faustas
Marriott Amy
Martin Simeon
Mathan Hansini
Matiunina Veronika
Melnik Anastasiia
Mikalauskas Karolis
Mikalauskyte Marija
Mobarek Lucie
Moen Halvor
Mokrejs Jan
Morin Katherine
Morsch Lorena
Muskantor Rebecca
Myklebust Anje Marie
Naranjo Angel
Natanaelsson Moa
Neumann Josephina
Nielsen Maribo Sally
Nilsson Alice
Novakova Martina
Nylen Hugo
Oksfeldt Viktor Vilstrup
Oleskevych Yaroslav
Olsson Linn
Oredsson Tuva
Orlov Serafim
Panfilova Maria
Patel Anaya
Pavade Prithika
Peter Sarah
Piggott Benjamin
Piwowar Jakub
Ponce Paul
Ponko Olha
Pranjkovic Naomi
Prohaska Manuel
Pugovkina Iuliia
Pyaterikova Anna
Quek Izaac
Rasanen Aleksi
Rayner Thomas
Rehounek Kristian
Robbes Jeanne
Rogove Millie
Roukoz Paul Bernard
Rozhkov Mikhail
Rutkowski Mateusz
Rybakov Nikita
Sahle Sofia Charlotta
Saini Suhana
Saltzer Tobias
Samuolis Dominykas
Savage Rebecca
Scholtes Tom
Senaga Karina
Senkbeil Vincent
Ser Lin Qian
Sheredeha Sofiia
Shevnin Semen
Shirokova Eseniia
Simonsen Daniel
Sirakova Maria
Sirous Gunnarsson Amelia
Sisanovas Ignas
Sjoelander Erik
Sjoevold Alve
Sjogren Elias
Skarsholm Patrick
Skjold-Hinze Filippa
Skulska Amalia
Smallcombe Peter
Soderlund Elvira
Sokolov Pavel Valerijovic
Sorensen Emil
Stahl Olle
Stankeviciute Medeine
Stefanska Faustyna
Stephany Loris
Stevens Maxim Oliver
Stoffregen Mille
Stortz Jele
Struss Laurin Friedrich Johann
Sundin Elias
Suresh Raj Preyesh
Svensson Lina
Szerman Felicia
Tan Jayden
Tan Nicholas
Tentser Liubov
Terekhova Zlata
Thomassen Felix
Thomis Felix
Titievskaja Aleksandra
Toftaker Martine
Torngren Hugo
Torres Jabdiel
Torum Mats
Torum Ulrik
Tsyhanouski Mikhail
Tung Faith
Tveit Leah
Ullmann Lleyton
Usov Mark
Uzialo Ervinas
Vahnish Jacobo
Van Der Venne Chana
Van Der Zanden Emma
Van Dessel Mael
Van Lierop Karlijn
Van Oost Kas
Varabyova Veranika
Vasilev Miron
Vinogradov Ivan
Vivelstad Hans
Volkava Vera
Voronina Vlada
Vydruchenko Alina
Wael Yassin
Wallin Adam
Weatherby Joshua
Wetzel Felix
Wetzel Katarina
Whitton Lara
Widing Charlie
Wong Jasmin
Yang Ze Yi
Zarehbin Aziz
Zarehbin Kai
Zavada Mykyta
Zheng Dorian
Zheng Xijin
Zhou Jingyi
Zoubek Simon
Zur Muhlen Floris
Country
All
Австралия
Англия
Белоруссия
Бразилия
Венгрия
Германия
Дания
Доминиканская Республика
Египет
Индия
Ирландия
Канада
Литва
Люксембург
Нидерланды
Норвегия
Панама
Польша
Пуэрто-Рико
Россия
Сингапур
США
Турция
Украина
Уэльс
Финляндия
Франция
Чехия
Швеция
Эквадор
Япония
Category
All
Cadet Boys' Singles
Cadet Girls' Singles
Junior Boys' Doubles
Junior Boys' Singles
Junior Girls' Doubles
Junior Girls' Singles
Mini Cadet Boys' Singles
Mini Cadet Girls' Singles
«
1
2
...
4
5
6
...
10
11
»
Date
Etap
Player(s) 1
Player(s) 2
Score
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Vasilev Miron
Opponent:
Tsyhanouski Mikhail
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Naranjo Angel
Opponent:
Chong Nicholas
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Haug Borgar
Opponent:
Senkbeil Vincent
Score:
4:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Stoffregen Mille
Opponent:
Hedlund Annie
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Lai Chloe
Opponent:
Patel Anaya
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Hovden Hannah
Opponent:
Kerr Gemma
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Pyaterikova Anna
Opponent:
Castro Daymar
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Mathan Hansini
Opponent:
Jones Megan
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Gauthier Sophie
Opponent:
Kurishchenko Mariia
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Soderlund Elvira
Opponent:
Green Anna
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Bonding Schosler Ida
Opponent:
Titievskaja Aleksandra
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Whitton Lara
Opponent:
Savage Rebecca
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Lommen Daantje
Opponent:
Olsson Linn
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Ivanova Ekaterina
Opponent:
Cabrera Mallette Emilia
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Fiore Beatriz
Opponent:
Green Erin
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Nilsson Alice
Opponent:
Marriott Amy
Score:
1:3
0:2
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Kang Alyssa
Opponent:
Senaga Karina
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Van Der Zanden Emma
Opponent:
Rogove Millie
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Chan Natalie
Opponent:
Heljala Anni
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
4
Aoki Sachi
Harimoto Miwa
Opponent:
Harac Ece
Muskantor Rebecca
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
4
Hursey Anna
Wong Jasmin
Opponent:
Tentser Liubov
Voronina Vlada
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Koh Junhao
Opponent:
Weatherby Joshua
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Davies Rhys Llewellyn
Opponent:
Birriel Oscar
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Ahl Alexander
Opponent:
Scholtes Tom
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Boonyaprapa Naphong
Opponent:
Lindso Daniel
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Friis Hansen Emil
Opponent:
De Boer Milo
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Piggott Benjamin
Opponent:
Johnsson Emil
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Stevens Maxim Oliver
Opponent:
Sjoevold Alve
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Yang Ze Yi
Opponent:
Joncas Emile
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Zur Muhlen Floris
Opponent:
Thomis Felix
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Froseth Martin
Opponent:
Ellis Matthew
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Colle Tom
Opponent:
Lundqvist Elliot
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Lebeda Matyas
Opponent:
Hollo Mike
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Sjogren Elias
Opponent:
Piwowar Jakub
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Orlov Serafim
Opponent:
Rutkowski Mateusz
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Ponce Paul
Opponent:
Jonsson Joel
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
32
Hunter Joseph
Opponent:
Martin Simeon
Score:
3:0
1:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
4
Simonsen Daniel
Skarsholm Patrick
Opponent:
Tsyhanouski Mikhail
Vahnish Jacobo
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
4
Cherkes Ruslan
Kaburkin Maksim
Opponent:
Chong Nicholas
Quek Izaac
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Hedlund Annie
Opponent:
Lai Chloe
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Hovden Hannah
Opponent:
Pyaterikova Anna
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Mathan Hansini
Opponent:
Gauthier Sophie
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Soderlund Elvira
Opponent:
Titievskaja Aleksandra
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Whitton Lara
Opponent:
Lommen Daantje
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Cabrera Mallette Emilia
Opponent:
Green Erin
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Marriott Amy
Opponent:
Senaga Karina
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Rogove Millie
Opponent:
Chan Natalie
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Weatherby Joshua
Opponent:
Davies Rhys Llewellyn
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Ahl Alexander
Opponent:
Lindso Daniel
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Friis Hansen Emil
Opponent:
Johnsson Emil
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Sjoevold Alve
Opponent:
Yang Ze Yi
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Zur Muhlen Floris
Opponent:
Froseth Martin
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Lundqvist Elliot
Opponent:
Lebeda Matyas
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Sjogren Elias
Opponent:
Orlov Serafim
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
16
Jonsson Joel
Opponent:
Hunter Joseph
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
8
Hedlund Annie
Opponent:
Pyaterikova Anna
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
8
Gauthier Sophie
Opponent:
Titievskaja Aleksandra
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
8
Lommen Daantje
Opponent:
Cabrera Mallette Emilia
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
8
Senaga Karina
Opponent:
Rogove Millie
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
8
Weatherby Joshua
Opponent:
Lindso Daniel
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
8
Johnsson Emil
Opponent:
Sjoevold Alve
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
8
Froseth Martin
Opponent:
Lundqvist Elliot
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
8
Orlov Serafim
Opponent:
Jonsson Joel
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
8
Kaufmann Annett
Opponent:
Harimoto Miwa
Score:
3:4
0:3
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
8
Pavade Prithika
Opponent:
Voronina Vlada
Score:
4:1
3:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
8
Toftaker Martine
Opponent:
Lutz Charlotte
Score:
4:3
1:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
8
Ser Lin Qian
Opponent:
Tentser Liubov
Score:
4:3
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
8
Naranjo Angel
Opponent:
Haug Borgar
Score:
4:2
1:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
8
Lum Nicholas
Opponent:
Quek Izaac
Score:
2:4
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
8
Cathcart Owen
Opponent:
Tsyhanouski Mikhail
Score:
4:0
2:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
8
Zheng Dorian
Opponent:
Kaburkin Maksim
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
4
Pavade Prithika
Opponent:
Harimoto Miwa
Score:
4:2
1:2
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
4
Toftaker Martine
Opponent:
Ser Lin Qian
Score:
1:4
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
4
Pyaterikova Anna
Opponent:
Titievskaja Aleksandra
Score:
3:0
2:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
4
Cabrera Mallette Emilia
Opponent:
Rogove Millie
Score:
2:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
4
Lindso Daniel
Opponent:
Sjoevold Alve
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
4
Lundqvist Elliot
Opponent:
Orlov Serafim
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
4
Zheng Dorian
Opponent:
Quek Izaac
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
4
Cathcart Owen
Opponent:
Naranjo Angel
Score:
4:1
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
2
Pyaterikova Anna
Opponent:
Rogove Millie
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
2
Sjoevold Alve
Opponent:
Orlov Serafim
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
2
Tentser Liubov
Voronina Vlada
Opponent:
Aoki Sachi
Harimoto Miwa
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
2
Tsyhanouski Mikhail
Vahnish Jacobo
Opponent:
Cherkes Ruslan
Kaburkin Maksim
Score:
1:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
2
Pavade Prithika
Opponent:
Ser Lin Qian
Score:
4:0
1:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
2
Zheng Dorian
Opponent:
Cathcart Owen
Score:
2:4
2:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
--
Aoki Sachi
Opponent:
Morsch Lorena
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
--
Pugovkina Iuliia
Opponent:
Peter Sarah
Score:
3:1
2:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
--
Skulska Amalia
Opponent:
Kang Alyssa
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
--
Della Morte Hillevi
Opponent:
Neumann Josephina
Score:
3:2
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
--
Gavrilova Kseniia
Opponent:
Bajpai Isha
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
--
Bokova Aleksandra
Opponent:
Anand Shriya
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
--
Stankeviciute Medeine
Opponent:
Ellermann Clara
Score:
3:1
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
--
Fiore Beatriz
Opponent:
Mathan Hansini
Score:
0:3
0:1
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
--
Terekhova Zlata
Opponent:
Aaltonen Gabriela
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
--
Stefanska Faustyna
Opponent:
Adamonyte Viltaute
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
--
Ponko Olha
Opponent:
Sahle Sofia Charlotta
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
--
Senaga Karina
Opponent:
Freij Nathalie
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
--
Abdullina Arina
Opponent:
Chan Natalie
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
--
Shirokova Eseniia
Opponent:
Oredsson Tuva
Score:
3:0
1:0
Video
Date:
23 Feb 2020
Etap:
--
Lai Chloe
Opponent:
Kovalova Daria
Score:
0:3
0:1
Video
«
1
2
...
4
5
6
...
10
11
»